Pudzianowski, Soldić i Bedorf gwiazdami KSW 53 – trailer

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 grudnia 2019

Największa organizacja MMA w Europie już po raz siódmy odwiedzi Łódź! Pierwsza gala KSW w 2020 roku odbędzie się 21 marca. Kibice zgromadzeni w Atlas Arenie zobaczą najsilniejszego człowieka na świecie Mariusza Pudzianowskiego, uwielbianego przez fanów mistrza kategorii półśredniej Roberto Soldicia oraz byłego czempiona dywizji ciężkiej, Karola Bedorfa. KSW 53 bilety już w sprzedaży! 

https://twitter.com/KSW_MMA/status/1203385219576979457

KSW 53 bilety

W sprzedaży również bilety Elite VIP, które zawierają: 

  • osobne wejście na halę
  • welcome drink
  • catering ciepły oraz zimny
  • plakat z podpisami zawodników
  • obsługę hostess

KSW 53 zawodnicy

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki po zwycięstwie na pierwszej gali KSW w Chorwacji. Na KSW 51 w Zagrzebiu zawodnik z Białej Rawskiej zmierzył się z Erko Junem i pokonał Bośniaka w drugiej odsłonie. Były strongman do tej pory pięciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi, z czego trzykrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i trzykrotnie cieszył się z wygranej.

Popularny wśród kibiców i bezwzględny dla swoich rywali w klatce mistrz kategorii półśredniej Roberto Soldić wejdzie do krągłej klatki KSW już po raz szósty. Chorwat na gali KSW 53 powróci do bronienia tytułu po tym, jak na KSW 50 w Londynie zwyciężył w pojedynku nie o pas z Michałem Pietrzakiem, który zastąpił Patricka Kincla. Była to już czwarta wygrana z rzędu i jedenasta w ostatnich dwunastu starciach „Robocopa”.

W klatce KSW zaprezentuje się również były mistrz kategorii ciężkiej, Karol Bedorf, który wraca po ekscytującej, choć przegranej walce z Damianem Grabowskim.

Bilety dostępne pod linkiem:

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw-mma/

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments