Pudzianowski wyjaśnia swoją wypowiedź. „Ktoś powinien liścia dostać na przywitanie” [VIDEO]

S
0
Published: 15 grudnia 2022

Mariusz Pudzianowski podczas wczorajszej konferencji musiał odnieść się do ostatniej zapowiedzi gali KSW 77 i wyjaśnić swoje słowa.

Już ostatnie dni dzielą nas od najgłośniejszego w tym roku wydarzenia zorganizowanego przez KSW. Podczas sobotniego eventu zobaczymy dwie walki o mistrzowskie tytuły oraz starcie legend, w którym Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Pudzianowski o słowach z traileru

Do sieci trafiły dwa materiały promujące walkę wieczoru KSW 77. W ostatnim z nich znalazło się zdanie Pudzianowskiego, które można uznać za zapowiedź nadchodzącej wojny w klatce – Mamed ma żonę, dwóch synów i może już do nich nie wrócić. Albo ja mogę do domu nie wrócić.

Są to dość mocne słowa byłego strongmana, jednak jak się okazało, zostały one wyrwane z kontekstu i jest to tylko jedynie fragment całej wypowiedzi. Pudzianowski podczas konferencji nie był zadowolony i wyjaśnił:

– Wyrwane z kontekstu i ktoś powinien dostać liścia na przywitanie. Było to wyrwane z kontekstu. Jesteśmy świadomymi zawodnikami, ja, Mamed czy każdy inny. Może być tak, że nie wyjdziemy o własnych siłach. Mogą nas wynieść na noszach.

– Każdy świadomy zawodnik, gdy wchodzi do klatki, wie że chwila nieuwagi, jeden niefortunny cios i mogą nas wynieść. To chodzi właśnie o to, a tam było tak fajnie ujęte, jakbyśmy mieli się pozabijać. Ten, kto to montował, to dajcie go, zrobimy rozgrzewkę szybkościową.

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Leave a rating
0
0