Reakcje zawodników po UFC 247 – „upokorzenie”, „złodziejstwo”

Bartosz Sobczak
0
Published: 09 lutego 2020

Zawodnicy walczący aktualnie w UFC w większości byli zgodni i punktowali walkę na korzyść Dominicka Reyesa, nawet ci którzy podkreślali, że walka była wyrównana widzieli wygraną „Devastatora” na kartach sędziowskich. Nie dziwi zatem seria komentarzy, w których fighterzy gorzko oceniali pracę sędziów.

Diego Sanchez:

„Pierdolone złodziejstwo, Dominick wygrał walkę!”

Daniel Cormier:

„Bliska walka, punktowałem 3-1 dla Reyesa, lub 2-2 przed finałową rundą. Myślałem, że Dominick wygrał to 3-2 jednak tak jak mówię, werdykt mógł pójść w obie strony.”

Max Holloway:

„Czy nasz sport jest jedynym sportem, w którym uczestnicy meczu nie znają aktualnego wyniku jego przebiegu? Czy fakt, że sędziowie publikowali by wyniki po każdej z rund przyniósłby jakąś szkodę? Nie dissuję, po prostu pytam z ciekawości.”

Derek Brunson:

„Ehh, przynajmniej mamy zapewniony dobry rewanż.”

Gerald Meerschaert:

„No i pokazali grafikę, na której widać, że Reyes zadał więcej ciosów w trzech pierwszych rundach… jednak ci sędziowie jakoś widzieli to inaczej.”

Corey Anderson:

„Czapki z głów przed Reyesem, to była świetna walka.”

Chris Weidman:

„Punktowałem trzy pierwsze rundy dla Reyesa. Szacunek dla Jonesa za powrót w 4 i 5 jednak typowałem, że to Dominick wygrał na punkty.”

Sam Alvey:

„Ten wynik to upokorzenie MMA”

Belal Muhammad:

„Jones zaczyna tracić ikrę czy to inni zawodnicy wykonali taki progres?”

Eddie Alvarez:

„Według mnie wygrał Reyes, chyba muszę zobaczyć walkę drugi raz.”

Jamie Varner:

„UFC jest skorumpowane! Reyes wygrał trzy rundy do dwóch. Okradliście zawodnika, który zasłużył na wygraną, to okropne.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments