rizin free fight video

Rizin promuje sylwestrową galę solidną paczką darmowych walk [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 grudnia 2022

Organizacja Rizin promuje nadchodzącą sylwestrową galę udostępniając solidną paczkę sześciu darmowych walk. Każdy z fanów znajdzie tu coś dla siebie, jest zarówno pojedynek jednej z największych gwiazd, jest starcie w kategorii ciężkiej, a także kilka walk z udziałem pań. Zachęcamy do oglądania!

Na pierwszy ogień Rizin udostępnia darmowy pojedynek z udziałem mistrza kategorii lekkiej. Roberto Satoshi Souza, który stoczył dla japońskiej organizacji aż osiem pojedynków z czego siedem wygrał. Japończycy udostępnili rewanżową walkę Souzy z Johnnym Casem z gali Rizin 35, w której Brazylijczyk wziął udany rewanż za porażkę na gali Rizin 19.

To jednak nie koniec materiałów z udziałem Satoshiego, który wystąpi w walce wieczoru sylwestrowej gali Rizin vs. Bellator. Przed bojem z AJem McKee przedstawiciele Rizin przypominają wszystkie wygrane Souzy w białym ringu!

Specjalną gratką dla fanów pojedynków w królewskiej kategorii jest free fight między byłym sumitą Tsuyoshim Kamiyamą, a byłym kulturystą Hidekim Sekine. Tsuyoshi który aktualnie posługuje się przydomkiem Sudario wcześniej znany był jako Takanofuji, jest on jednym z największych młodych talentów japońskiego MMA w kategorii ciężkiej. 25-letni Tsuyoshi zmierzył się w lipcu z 49-letnim „Shrekiem” na gali Rizin 37.

Pozostałe darmowe walki promują finalistki turnieju pań: Seikę Izawę oraz Siwoo Park. Cztery free fighty z udziałem tych dwóch zawodniczek możecie zobaczyć poniżej.

Graficzna karta walk gali Rizin vs. Bellator

Leave a rating
0
0