Robbie Lawler odpowiada McGregorowi

Robbie Lawler odpowiada na komentarz McGregora: „Dlaczego? Conor chce ze mną walczyć?”

Bartosz Sobczak
0
Published: 10 lipca 2023

Robbie Lawler na konferencji prasowej po gali UFC 290 został zapytany przez dziennikarzy o wpis opublikowany przez Conora McGregora. Irlandczyk komentując emeryturę Amerykanina napisał, że ten zapewne wróci do octagonu pod koniec roku.

Robbie Lawler na gali UFC 290 w pięknym stylu znokautował Niko Price’a i pożegnał się z zawodowym MMA. Amerykanin ogłosił zakończenie wieloletniej kariery i chce teraz skupić się na rodzinie. Reakcje zawodników na decyzję Lawlera oraz efektowny nokaut przeczytacie tutaj.

Jeden z zawodników zareagował zupełnie inaczej od reszty. Mowa o Conorze McGregorze, który z sarkazmem napisał na twitterze, że Lawler zapewne wróci do octagonu pod koniec roku.

W trakcie konferencji prasowej po gali dziennikarze zapytali Lawlera o to sądzi na ten temat. Oto co odpowiedział Amerykanin:

„Dlaczego? Conor chce ze mną walczyć? To wielka walka, ale nie dziękuję. Naprawdę nie myślę już o takich rzeczach. Czułem się dziś dobrze, czułem się także dobrze przez siedem tygodni obozu treningowego. Walka była krótka, więc jest ok. Oczywiście nigdy nie można przekreślać szans powrotu jednak jestem zadowolony z tego co osiągnąłem w tym sporcie. Myślę, że to naprawdę idealne zakończenie kariery.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments