roberto soldić one contract

Roberto Soldić podpisał nowy kontrakt! ONE wygrało rywalizację z UFC i KSW!

Bartosz Sobczak
0
Published: 01 sierpnia 2022

Roberto Soldić podpisał kontrakt z organizacją ONE Championship. Zarządzana przez Chatriego Sityodtonga organizacja złożyła „Robocopowi” najkorzystniejszą ofertę. Singapurczycy wygrali tym samym rywalizację z federacją KSW oraz z organizacją UFC.

Dla KSW jest to bez wątpienia wielka strata, odchodzi bowiem jedna z największych gwiazd federacji.
ONE natomiast zyskuje kolejnego zawodnika o uznanej marce, który bez wątpienia przyciągnie nowych fanów zarówno na wydarzenia organizowane przez Sityodtonga i spółkę jak i przed ekrany telewizorów czy komputerów.

https://www.onefc.com/news/one-championship-signs-two-division-mma-champion-roberto-soldic/

ONE na stronie internetowej zapowiada, że Soldić będzie mógł w niedalekiej przyszłości mierzyć się z mistrzami kilku różnych dywizji wagowych, wymienione zostały nazwiska De Ridder (mistrz LHW i MW), Abbasov (mistrz WW), a także Ok Rae Yoon (mistrz LW).

Ponad to niewykluczone, że Soldić będzie chciał spróbować swych sił w kickboxingu czy muay thai, lub w pojedynku na „przeplatanych” zasadach, gdzie jedna runda odbywa się na zasadach muay thai, a kolejna na zasadach MMA.

https://www.facebook.com/SoldicMMA/posts/pfbid026mVwjY1yyv6M2r2rw7DUsun2JywqLzcqbsftMdMJrcV5zKPNhW6DvFdSvTWy9Vtal?cft[0]=AZWFlKQbeHz0brQHeHgW29Psy2UEQz1L0PVRnFyast172KDOOsB0deHh3CtYRO0eJ8-347pTCI7ifX0Y3bip7XsMRVa6sT0bT5WN6krQ2RWbj1ngP77U_1DS4tXe3RdDc49MeQMmugp_U9gxmewUYst0INbhlGSWLjIZnL3rtnh8vtRjR9CthogK62trPcEoYa8&tn=%2CO%2CP-R
Leave a rating
0
0