roman szymański ksw

Roman Szymański zapowiada kolejną walkę: „Szykuje się mocne zestawienie.”

Bartosz Sobczak
0
Published: 23 listopada 2022

Roman Szymański, zawodnik Linke Gold Team i Czerwonego Smoka zapowiada kolejny występ w klatce. Utalentowany fighter może się aktualnie pochwalić passą trzech kolejnych zwycięstw i zapewne zrobi wszystko by dołożyć do rekordu kolejną wygraną.

29-letni Poznaniak zostawił w pokonanym boju kolejno: Donovana Desmae, Mateusza Legierskiego oraz Valeriu Mirceę. Te dwie ostatnie wygrane to zwycięstwa przez nokauty techniczne.

W przeszłości Szymański był mistrzem FEN w kategorii lekkiej i przechodząc do federacji KSW liczył na to, że wkrótce ponownie przyjdzie mu sięgnąć po najwyższe laury.

Roman w KSW pokonywał już tak doskonałych zawodników jak Daniel Torres jednak przegrywał również boje z Salahdinem Parnasse i Marianem Ziółkowskim.

Trzymajcie kciuki szykuje się mocne zestawienie.

Takimi słowami Szymański zapowiedział swój kolejny pojedynek. Pierwotnie nazwisko oponenta Polaka mieliśmy poznać 19 listopada, jednak Roman w rozmowie z Arturem Mazurem w „Klatka po klatce” zdradził, że Daniel Torres, z którym rewanżowy pojedynek był „klepnięty” zadzwonił do biura KSW twierdząc, że aktualnie waży zbyt mało i nie będzie się bił z Polakiem w limicie do 70 kilogramów.

Na dniach poznamy zatem nazwisko „nowego” rywala Szymańskiego. Pytanie czy będzie to jakiś nowy nabytek KSW czy też fighter, którego znamy z występów w federacji zarządzanej przez duet Kawulski & Lewandowski.

https://www.facebook.com/szymanskiMMA/posts/pfbid0JfLSGQdZ8aVG1puxUxvyR2uXvUdpcac7YrUX1ESP76ucEzNm2vTcpRZVPpmXHEWPl?cft[0]=AZXm4BqXoBWbN8UYeXPzhT1anogYwGE-BnWTdgDAb8PNWm–P6Wr9KJgAFfs-HE2rEVfT0s37rqQ3aieod-W8m-jJedgsC-GTtkJwi9SreS-E4J0rmvOdfyRTKo5y_5UiCHNiNYBW3Z4lnYcmDvIgyszqSa5FYUM2RBuM8boxXPH0pkKhQpadryqutZ6EgODGI8&tn=%2CO%2CP-R
Leave a rating
0
0