Mariusz Grabowski o Różalu w Gromdzie

Różal w GROMDZIE? Prezes Grabowski proponuje mu HITOWYCH rywali! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Published: 19 lipca 2023

Mariusz Grabowski pojawił się w studiu FanSportu gdzie udzielił bardzo obszernego wywiadu na temat przyszłości organizacji GROMDA. Pojawiło się sporo nowych interesujących wiadomości. Nie zabrakło także dyskusji o tym co narobiło ostatnio sporo medialnego szumu. Czy Marcin Różalski zawalczy w organizacji GROMDA?

Wizyta prezesa Mariusza Grabowskiego w studiu FanSportu oznacza dopływ pełnej gamy wiadomości na temat aktualnych zawodników, potencjalnych nowych fighterów, oraz kolejnych gal organizacji GROMDA.

W ostatnich tygodniach sporo medialnego szumu zrobiła informacja na temat potencjalnego pojedynku Łukasza Parobca z Marcinem Różalskim. Prezes Grabowski odniósł się do sprawy w trakcie rozmowy w studiu.

Mariusz Grabowski o RÓŻALU w GROMDZIE:

Co Mariusz Grabowski sądzi na temat tego starcia i czy jest możliwe zakontraktowanie Marcina Różalskiego. W jakiej formule miałby się odbyć taki pojedynek?

„To jest walka, to jest boks, jeden cios. Wszystko może się wydarzyć. Niektórzy pisali do mnie: 'po co ta walka, przecież Parobiec go zabije’. Ja jestem takim typem człowieka, że nikogo nie przekreślam, każdemu daję szansę. Wiadomo, że Marcin jest po swoim prime, ale jeżeli się czuje na siłach to nic bym tutaj nie przekreślał. Na pewno to jest osoba, która pasuje do naszego klimatu. Człowiek, który ma swoje zdanie, ma zasady, ma honor, ma szacunek. Dlatego to jest na duży plus.

Prezes Grabowski proponuje HITOWYCH rywali:

Co jeszcze na ten temat powiedział prezes Grabowski? Okazuje się, że poza Łukaszem Parobcem prezes Grabowski widzi także innego oponenta dla Różala:

Śledziłem jego wypowiedzi, pamiętam co Marcin mówił, że on by chciał walczyć z zawodnikiem w swoim wieku. Myślę, że tutaj Łukasz Parobiec jest takim dobrym przykładem i dowodem. Jeśli okaże się, że Łukasz jest za mocnym zawodnikiem to ja nawet nikomu tego nie mówiłem, pierwszy raz u was to mówię. Można by było zestawić Marcina z Popkiem, ale tu boję się, że Marcin powie, że Popek to nie jest sportowiec. Bo ja chętnie bym widział taką walkę Popka z Różalem.”

Z kim powinien walczyć RÓŻAL?

Loading ... Loading ...
Leave a rating
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
11 miesięcy temu

Zobaczylbym zarowno walke z Popkiem jak i z Lukaszem.