Aslambek Saidov KSW

Saidov wróci do KSW? Aslambek: „Chciałem trzeciej walki z Borysem”

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 grudnia 2022

Aslambek Saidov pojawi się na gali XBT KSW 77 by wspierać Mameda Khalidova. Dzięki obecności Saidova na wydarzeniu pojawiła się okazja ku temu by zapytać Aslambeka na temat jego dalszej kariery w MMA i ewentualnego powrotu do federacji KSW. Oto co Aslambek Saidov powiedział na ten temat.

Aslambek Saidov, to były mistrz KSW, który ostatni pojedynek na galach federacji stoczył w marcu 2016 roku kiedy to pokonał na punkty peruwiańskiego samuraja Yasubeya Enomoto. Od tamtej pory Saidov walczył wyłącznie na galach ACA, gdzie zanotował pięć zwycięstw i dwie porażki.

Saidov po raz ostatni wszedł do klatki w listopadzie 2019 roku na gali ACA 101 w Warszawie, niestety uległ wtedy Eliasowi Silverio po decyzji sędziów. Zawodnik Arrachionu Olsztyn wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu do federacji KSW.

„Myślę, że już wystarczy. Chciałem trzecią walkę z Borysem, ale niestety się nie udało. Także odpuściłem już na zawsze. Mam 38-lat, zrobiłem ponad 20 walk, stwierdziłem że już wystarczy.”

Z wypowiedzi Saidova wynika, że w związku z upadkiem negocjacji kontraktowych na trylogię z Borysem Mańkowskim w tej chwili nie planuje on powrotu do startów.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Aslambek na temat walki Khalidov vs. Pudzianowski:

„Mamed zawsze jest dobrze przygotowany, ale tutaj akurat jest lepiej niż zwykle. Myślę, że albo w drugiej, albo w pierwszej rundzie wygra walkę. Myślę, że w przypadku Mameda ciężko stwierdzić w jaki sposób skończy pojedynek może być i stójka i parter. Co do Mariusza, przede wszystkim silny więc jak złapie to na pewno będzie ciężko zerwać ten klincz. A jeszcze ciężej będzie jak obali, bo ma tą wagę po swojej stronie.”

Saidov został także zapytany o to jak on podszedłby do walki z Pudzianowskim i jaki gameplan by przygotował.

„Bazowanie na szybkości, dużo się ruszać i umęczyć Mariusza. Nie wchodzić w wymiany, nie wchodzić w klincz. Chociaż w moim przypadku ogółem byłoby ciężko bo ja ważę dużo, dużo mniej kilogramów niż Mariusz. Trzeba biegać, punktować i uciekać.”

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Leave a rating
0
0