Przybysz mistrz KSW video

Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz – droga do XTB KSW 77

Bartosz Sobczak
0
Published: 12 grudnia 2022

Drugą walką wieczoru zbliżającej się gali XTB KSW 77 będzie pojedynek mistrzowski o pas wagi koguciej. Sebastian Przybysz, aktualny champion, zmierzy się z pretendentem do tytułu, Jakubem Wikłaczem.

Historia rywalizacji Sebastiana Przybysza z Jakubem Wikłaczem sięga roku 2017. Wówczas obaj zawodnicy walczyli jeszcze poza klatką KSW. Do ich pierwszego starcia doszło na gali ACB. Pojedynek zakończył się na kartach sędziowskich i to Jakub wyszedł z niego jako zwycięzca. Trzy lata później, już w klatce KSW, Sebastian zrewanżował się za pierwszą przegraną i znokautował Jakuba w trzeciej rundzie pojedynku.

Od czasu tamtej walki obaj nie przegrali żadnego pojedynku, a Sebastian zdobył mistrzowski tytuł. Wiele wskazywało więc na to, że drogi tych zawodników w końcu przetną się ponownie. Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz mieli zmierzyć się z sobą już w pierwszej połowie tego roku, ale kontuzja Jakuba pokrzyżowała te plany. Teraz jednak w końcu dojdzie do trzeciego starcia, które być może ostatecznie zamknie historię tej rywalizacji.

Po ostatniej walce z Wikłaczem Sebastian stoczył trzy pojedynki. Wywalczył tytuł mistrzowski w starciu z Antunem Raciciem, a następnie obronił pas w starciu z Bruno Augusto Dos Santosem i Werllesonem Martinsem. Podobną drogę przeszedł Jakub, który pokonał Patryka Surdyna, Antuna Racicia i Bruno Augusto Dos Santosa.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4286

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Leave a rating
0
0