Showtime przeprowadzi darmową transmisję z gali Bellator 255 i zaoferuje szereg zniżek na kolejne wydarzenia!

Bartosz Sobczak
0
Published: 01 kwietnia 2021

Stacja Showtime przygotowuje nie lada gratkę dla fanów sportów walki w USA. Okazuje się, że CEO Stephen Espinoza i jego pracownicy zadbali o to, aby zachęcić fanów nie tylko do obejrzenia darmowej transmisji z gali Bellator 255, lecz również do tego, aby związać się z Showtime Sports na dłużej.

Poza darmowym dostępem do gali Bellator 255 stacja Showtime zaoferuje także 30-dniowy darmowy okres dostęp do kanału, po którego zakończeniu będzie możliwe wykupienie półrocznej subskrypcji ze zniżką – tak więc miesięczna opłata wyniesie zaledwie 5 dolarów! Dla porównania koszt wykupu dostępu do jednej gali UFC sprzedawanej w systemie PPV kosztuje „nowego” fana 70 lub 90 dolarów – zależnie od tego czy wykupuje jednorazowy dostęp do ESPN+, czy decyduje się na zakup dostępu do platformy na rok ze specjalną zniżką. Tak czy siak nawet posiadając stały dostęp do ESPN+ i tak trzeba później płacić po 70 dolarów za dostęp do każdej kolejnej gali sprzedawanej w systemie PPV…

Tym samym Bellator i Showtime oferują bardzo konkurencyjne warunki zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że przed nami najważniejsze pojedynki grand prix kategorii piórkowej, a lada moment rozpocznie się wyczekiwane Grand Prix kategorii półciężkiej obsadzone doskonałymi zawodnikami i jeśli fani w USA zdecydują się na skorzystanie z opcji darmowego miesiąca i 6-miesięcznej subskrypcji to przez 7 miesięcy będą mogli oglądać gale Bellatora za łączną sumę 30 dolarów,.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments