Szalona radość Glovera Teixeiry! Tak narożnik Pereiry cieszył się po zdobyciu mistrzowskiego pasa [VIDEO]

S
0
Published: 13 listopada 2022

Za nami gala UFC 281 oraz wyczekiwany pojedynek pomiędzy Israelem Adesanyą i Alexem Pereirą. Brazylijczyk po raz kolejny tryumfował w konfrontacji z Nigeryjczykiem.

Ogromne emocje zapewniała historia pomiędzy tymi zawodnikami, którzy najpierw walczyli ze sobą w kickboxingu. Najpierw Adesanya przegrał na punkty, a w rewanżu, mimo że to on przeważał w pojedynku, finalnie został ciężko znokautowany.

Tak narożnik cieszył się z wygranej Pereiry

Tym razem w Madison Square Garden oglądaliśmy podobną sytuację. Adesanya po czterech odsłonach prowadził na kartach punktowych, a w pierwszej rundzie był nawet bliski znokautowania Pereiry, którego uratował gong kończący odsłonę.

Przed ostatnią rundą narożnik wyjaśnił Brazylijczykowi, że jeśli chce zwyciężyć, musi znokautować Adesanyę Masz jedną rundę, aby zostać mistrzem świata. Masz pięć minut, musisz go znokautować.

Pereira wykorzystał ostatnią szansę na pokonanie Adesanyi i zrealizował polecenie narożnika. Przy siatce zasypał go potężnymi ciosami, a gdy mistrz opuścił ręce, swój wzrok skierował w matę i przestał się bronić, sędzia przerwał pojedynek.

Brazylijczyk kolejny raz skończył Israela przed czasem, a jego narożnik oszalał z radości. Team Pereiry, w tym były mistrz Glover Teixeira przeskoczył przez siatkę i nie dał się zatrzymać przez pracowników ochrony.

Pereira jest dopiero drugim zawodnikiem, któremu udało się pokonać Adesanyę w formule MMA. Jako pierwszy zrobił to Jan Błachowicz, który wygrał po decyzji sędziowskiej.

Poniżej znajdziesz nagranie z narożnika nowego championa kategorii średniej:

Źródło: Twitter

Leave a rating
0
0