Szulakowski: „Raju jaki Pejić? Coś tam kiedyś podkręcałeś, dzwoń tam chłopie i się napierdalamy”

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 listopada 2020

Grzegorz Szulakowski (9-4-0) gotowy na walkę z Łukaszem Rajewskim! „Szuli” oznajmił na swoim Instagramie że chce walczyć z Łukaszem Rajewskim, publikując post o treści:

„Raju jaki Pejić? Coś tam kiedyś podkręcałeś więc dzwoń tam chłopie i sie Napier**lamy! Najpierw Ty potem Ziółkowski po pelnym obozie przygotowawczym, nie na pół gwizdka z doskoku króciutko. Mam nadzieję do zobaczenia!”.

Łukasz Rajewski (10-6-0) chciał walki z Filipem Pejiciem, który na sobotniej gali KSW 56 znokautował w 11 sekund jego brata, Sebastiana Rajewskiego. Do całej afery dołącza teraz Grzegorz Szulakowski, który wręcz żąda walki z Rajewskim. „Szuli” w swoim poście wspomina również, że po walce z Łukaszem Rajewskim chciałby rewanżu z Marianem Ziółkowskim, który jest teraz zestawiany z Romanem Szymańskim w walce o pas kategorii lekkiej KSW.

Trzeba wspomnieć że Szuli jest po 3 porażkach, a przegrywał z takimi zawodnikami jak: Mateusz Gamrot (17-1-0), Marian Ziółkowski (21-8-1) oraz Shamil Musaev (13-0-0), a więc dla Szulakowskiego może to być walka o „być albo nie być” w KSW.

Autor: Oskar Dela

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments