The Rock jako Mark Kerr w filmie o „The Smashing Machine”

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 listopada 2019

Wczoraj na konferencji prasowej Dwayne Johnson ogłosił, że wcieli się w rolę Marka Kerra w filmie dedykowanym karierze „The Smashing Machine„. The Rock zagra tym samym zawodnika, który w pewnym momencie był uważany za najlepszego ciężkiego na świecie. Wiadomo również, że Johnson będzie współodpowiadał za produkcję filmu, nie ma się zatem co martwić o budżet filmu.

Do największych osiągnięć Kerra należą zwycięstwo turniejowe na World Vale Tudo Championship 3, dwa wygrane turnieje UFC, a także walki dla prestiżowej japońskiej organizacji Pride FC. Warto również wspomnieć jego tytuły mistrzowskie w zapasach zarówno podczas nauki w college’u jak i w seniorskich startach. Reprezentując uniwersytet w Syracuse zdobył złoty medal w Dywizji 1 w kategorii do 190 funtów, mistrzostwo seniorów USA w zapasach stylu wolnym zdobył w kategorii do 220 funtów. Trzykrotnie zdobywał złoty medal na Mistrzostwach Świata ADCC w submission grapplingu. Warto podkreślić, że podczas startów w zawodach submission grappling zanotował 13 wygranych i tylko jedną porażkę (z Ricardo Aroną). Kerr był w stanie zdominować w parterze takie tuzy jak Rigan Machado, Josh Barnett, Leo Vieira, Ricardo Almeida, Mario Sperry czy Ricco Rodriguez.

Niestety zawodnik zmagał się z mentalnymi problemami, był oskarżany o stosowanie dopingu do czego się zresztą przyznał. Był również uzależniony od opioidów. Był bohaterem filmu dokumentalnego wyprodukowanego przez HBO oraz krótkiego dokumentu przygotowanego wspólnie przez Sports Illustrated i Bobby’ego Razaka.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments