Tomasz Narkun CAVEMMA 3

Tomasz Narkun w walce wieczoru gali CAVEMMA 3: Rave in the Cave

Bartosz Sobczak
1
Published: 17 lipca 2023

Organizacja CAVEMMA przekazała dalej informację opublikowaną na łamach jednego z fanpage’y na facebooku. Z opisu wynika, że Tomasz Narkun ma wystąpić w walce wieczoru wrześniowej gali CAVEMMA 3: Rave in the Cave.

Organizacja CAVEMMA w ostatnim czasie wypuszcza kolejne informacje na temat uczestników wrześniowej gali. Na profilu CAVEMMA na instagramie można znaleźć zdjęcia kilku zawodników, którzy wejdą do klatki na gali Rave in the Cave.

Sarah Frota, Albert Odzimkowski, Adam Kowalski, Guilherme Cadena, Tomasz Jakubiec czy Jonatan Kujawa to najbardziej znane nazwiska, które zaprezentują się w klatce na CAVEMMA 3: Rave in the Cave.

Profil MMA Top News opublikował grafikę oraz opis sugerujący, że Tomasz Narkun, były mistrz federacji KSW w kategorii półciężkiej wystąpi na gali, która ma odbyć się w Grodzisku Mazowieckim. To właśnie ten wpis przekazał dalej oficjalny fanpage CAVEMMA z dopiskiem: „Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy, ale wkrótce grube info.”

Oficjalnego potwierdzenia należy się zatem spodziewać w kolejnych dniach, choć należy założyć że na 99% zobaczymy walkę Tomasza Narkuna z Adamem Kowalskim.

Leave a rating
2
2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
10 miesięcy temu

Wiadomo. Narkun team!