ksw 73 wrzosek vs sarara

Tomasz Sarara przed KSW 73: „Walczyłem wielokrotnie w jaskini lwa”

Bartosz Sobczak
0
Published: 11 sierpnia 2022

Tomasz Sarara, który podczas gali KSW 73 zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem, nastawia się na mocną, stójkową konfrontację w okrągłej klatce.

Bilety na galę KSW 73 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Już 20 sierpnia Tomasz Sarara, który ma za sobą jedną walkę w KSW, przywita debiutującego w okrągłej klatce Arkadiusza Wrzoska. Dwaj najlepsi polscy kickboxerzy wagi ciężkiej znajdują się na kursie kolizyjnym już od dłuższego czasu. Ostatecznie jednak do ich starcia w ringu nigdy nie doszło.

– Pamiętam jak Arek kilka lat temu wyzwał mnie do walki – wspomina Sarara. – Wtedy to starcie nie miało prawa bytu, a teraz wraca po kilku latach. Przez ten czas sporo się wydarzyło. Arek się rozwinął, podpisał kontrakt z organizacją Glory i dwa razy pokonał największą gwiazdę światowego kickboxingu. Dziś Arek ma swój prime i komuś się może wydawać, że będzie to dla niego łatwa robota. Ja mam się jednak za na tyle kreatywnego zawodnika, nieszablonowego, że wiem jak Arka zaskoczyć.

Do starcia pomiędzy Tomaszem Sararą i Arkadiuszem Wrzoskiem dojdzie w Warszawie, gdzie Wrzosek będzie mógł liczyć na mocne wsparcie swoich kibiców. Tomasz nie przejmuje się jednak tym, iż będzie się bił na wrogim terenie.

– Walczyłem wielokrotnie w jaskini lwa i lubię takie sytuacje. Jak zamkną się drzwi od klatki, zostajemy tylko w dwójkę i nikt mojemu przeciwnikowi już nie pomoże.

Pełna rozmowa pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4084

Leave a rating
0
0