Transmisja UFC 282. Gdzie oglądać Błachowicz vs Ankalaev na żywo?

S
0
Published: 10 grudnia 2022

Ostatnie godziny dzielą nas od hitowej gali UFC 282 i wyczekiwanego pojedynki o mistrzowski tytuł kategorii półciężkiej. Do klatki powróci Jan Błachowicza, który ma szansę ponownie zdobyć mistrzowski tytuł i zasiąść na tron. Gdzie oglądać walkę Jana Błachowicza? Gdzie oglądać UFC 282? Gdzie i jak oglądać UFC 282? Transmisja i stream na żywo.

Gdzie oglądać UFC 282? Transmisja na żywo

„Cieszyński Książę” na dzisiejszej gali w Las Vegas stanie do walki z groźnym Rosjaninem, Magomedem Ankalaevem. Polak kolejny raz jest skazywany na porażkę przez ekspertów pomimo tego, że już kilkukrotnie wychodził z roli underdoga zwycięsko. Były mistrz, który na co dzień trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki zapewnia, że jest gotowy na wojnę w klatce i nie zamierza pozostawiać niczego w rękach sędziów. Czy uda mu się skończyć Rosjanina przed czasem? Dowiemy się już za chwilę!

Przed walką wieczoru na kibiców czeka elektryzujące starcie. Młody, utalentowany i pewny swego Paddy Pimblett (19-3) podejmie Jareda Gordona (19-5). Zawodnik z Liverpoolu stoczył zaledwie trzy walki w organizacji UFC, ale dzięki swym wypowiedziom i szumowi, jaki tworzy szybko zaistniał w największej światowej organizacji MMA.

Na gali UFC 282 miał zawalczyć weteran Robbie Lawler (29-16, 1NC), który miał podjąć Santiago Ponzinibbio (28-6),w walce uznawanej za tą, która ma szansę skraść tytuł walki wieczoru. Niestety doświadczony Amerykanin doznał urazu, a w jego miejsce do rozpiski wskoczył Alex Morono (22-7, 1NC).

UFC 282 gdzie oglądać? Stream online

W dwóch pozostałych walkach głównej karty Darren Till zmierzy się z Dricusem Du Plessisem, a w boju niepokonanych Bryce Mitchell stanie w szranki z Ilią Topurią. Gala UFC 282 rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę. Początek UFC 282 zaplanowany jest na 23:30, kiedy to wystartuje karta przedwstępna. Poniżej rozpiska godzinowa wszystkich kart.

 • Karta przedwstępna: 23:30
 • Karta wstępna: 02:00
 • Karta główna: 04:00

Transmisja z walki Jan Błachowicz vs Magomed Ankalaev rozpocznie się w niedzielę, około 6 rano czasu polskiego. Oglądaj galę UFC 282 tutaj za darmo.


OGLĄDAJ GALĘ UFC 282: Błachowicz vs Ankalaev


Transmisja UFC 282: Błachowicz vs Ankalaev

Błachowicz spodziewa się, że pojedynek będzie toczył się w stójce, ale możemy zobaczyć obalenia, które będą dobrym sposobem na zdobycie punktów i podkreślenie swojej przewagi w danej rundzie. W ostatnim wywiadzie przed walką przyznał jednak, że wizualizuje sobie nokaut na Rosjaninie. – „Mam pewne przewidywania. Oczywiście w każdej wizualizacji, którą robię, chcę znaleźć najlepszą ścieżkę. To, co widzę, to nokaut. I chciałbym, żeby ta walka zakończyła się w ten sposób.”

Wydarzenie odbędzie się dziś w nocy tj. z soboty na niedzielę (10 na 11 grudnia). Start transmisji karty przedwstępnej zaplanowany jest na 23:30. Cała gala transmitowana będzie w Fortuna TV.

Gdzie obejrzeć UFC 282? Gdzie i jak oglądać UFC?

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Karta walk UFC 282

Karta główna:

 • Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev – o pas kategorii do 93 kg
 • Paddy Pimblett vs. Jared Gordon – co main event
 • Alex Morono vs. Santiago Ponzinibbio
 • Darren Till vs. Dricus Du Plessis
 • Bryce Mitchell vs. Ilia Topuria

Karta wstępna:

 • Jairzinho Rozenstruik vs. Chris Daukaus
 • Raul Rosas Jr. vs. Jay Perrin
 • Edmen Shahbazyan vs. Dalcha Lungiambula
 • Chris Curtis vs. Joaquin Buckley

Karta przedwstępna

 • Quarantillo vs. Alexander Hernandez
 • Ovince St. Preux vs. Antonio Trocoli
 • Erik Silva vs. TJ Brown
 • Cameron Saaiman vs. Steven Koslow
Leave a rating
0
0