Khamzat Chimaev UFC 294 Jared Cannonier

Trener Chimaeva przypadkiem ujawnił nazwisko rywala Khamzata na UFC 294?

Bartosz Sobczak
0
Published: 12 lipca 2023

Azamat Dugulubgov jeden z trenerów Khamzata Chimaeva napewniej dość przypadkowo ujawnił nazwisko kolejnego rywala swojego podopiecznego. Jeden z fanów na twitterze przeprowadził własne śledztwo by rozwikłać zagadkę tego kto będzie oponentem Borza na UFC 294. O kim mowa?

Azamat Dugulubgov, znany szerzej jako Ozzy to jeden z trenerów odpowiedzialnych za przygotowania Khamzata Chimaeva. Dugulubgov zamieścił w sieci wpis, w którym napisał, że jego lot został czterokrotnie odłożony w czasie jednak nie marnował wolnych chwil i zaczął rozpracowywanie kolejnego oponenta Khamzata.

Dugulubgov zamieścił także screenshot, na którym za pomocą wbudowanego w Instagram narzędzia rysowania starał się zamazać ekran tak by nie było widać o kim mowa. Jeden z fanów na twitterze poświęcił sporo czasu na to by rozpracować ten post Ozzy’ego.

Na przedstawionym przez fana odrębnym screenie z UFC Fight Pass wszystko się zgadza, od reklam na macie oraz obramowaniu octagonu po pozycję stopy fightera na macie, przez obecność kamerzysty w tym samym miejscu.

Wszystko zatem wskazuje na to, że rywalem Khamzata Chimaeva na październikowej gali UFC 294 w Abu Dhabi będzie Jared Cannonier, który w swoich dwóch ostatnich występach pokonał Seana Stricklanda i Marvina Vettoriego, a ogółem w pięciu ostatnich starciach wygrał także z Derekiem Brunsonem i Kelvinem Gastelumem.

„The Killa Gorilla” jedyną porażkę w ciągu ostatnich trzech lat zanotował z rąk Israela Adesanyi, czyli mistrza kategorii średniej. Poza tym Cannonier pokonywał raz po raz kolejne „przeszkody” rzucane mu pod nogi przez matchmakerów UFC.

Analizę zdjęć przeprowadzoną przez fana znajdziecie na twitterze:

Leave a rating
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments