ufc 263 plakat karta walk

Trener Israela Adesanyi: „Musicie sobie zadać pytanie czy zapasy Vettoriego są na poziomie zapasów Błachowicza”

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 czerwca 2021

Eugene Bareman, trener Israela Adesanyi: „Musicie sobie zadać pytanie czy zapasy Vettoriego są na poziomie zapasów Błachowicza.”

Eugene Bareman był gościem Submission Radio, trener Israela Adesanyi oczywiście wypowiedział się na temat nadchodzącej rewanżowej walki swojego podopiecznego z Włochem Marvinem Vettorim.

„Myślę, że mentalnie Marvin dojrzał jako człowiek od czasu pierwszego pojedynku z Israelem. Musicie sobie zadać pytanie czy zapasy Vettoriego są na poziomie zapasów Błachowicza? W pierwszej walce Marvin sprowadził Israela, a mimo to przegrał. Wiem, że ludzie pracujący w UFC nie byli zbytnio zadowoleni z postawy Vettoriego w jego ostatniej walce, bo tam po prostu nie przepadają za zawodnikami, którzy w parterze tylko kładą się na rywalu i nie robią niczego by zyskać przewagę i skończyć rywala przed czasem. Czy Marvin jest tak dobry jak Jan, mistrz świata kategorii półciężkiej? Musicie sami sobie odpowiedzieć na to pytanie wiedząc jak dobrych trenerów ma Włoch i w jakim teamie trenuje. Słuchajcie jesteśmy na ten rewanż przygotowani i Israel wykonuje stały progres, wiem że Izzy’emu zależy na tym by zdominować Vettoriego i skończyć walkę przed czasem. On chce walczyć, kocha to i nie potrzebuje dodatkowej motywacji.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments