UFC 282: Jan Błachowicz i Ankalaev stanęli twarzą w twarz! [WIDEO]

S
0
Published: 09 grudnia 2022

Kilka godzin temu zakończyła się konferencja prasowa przed UFC 282. Po niej zaś zobaczyliśmy pierwsze spotkania twarzą w twarz uczestników gali, a w tym oczywiście face to face Jana Błachowicza. Gdzie oglądać UFC 282?

Polak powtarzał mediom, że jest jeszcze bardziej zmotywowany niż poprzednio. Był już mistrzem, doskonale zna smak tego uczucia i chce go poczuć raz jeszcze. Błachowicz ma sporo szacunku do swojego przeciwnika, jednak na pewno nie odpuści mu w oktagonie.

To też można było zobaczyć na ich spotkaniu twarzą w twarz. Żaden nie ignoruje oponenta, ani też nie ma zamiaru podważać umiejętności. Obaj są skupieni na jednym i tym samym celu – pasie mistrzowskim kategorii półciężkiej, który trzymał między nimi Dana White.

Błachowicz vs Ankalaev face-to-face

Bukmacherzy w roli ogromnego faworyta stawiają Magomeda Ankalaeva. Rosjanin nigdy nie został znokautowany, ale wszyscy wiedzą, jak potężna jest „Legendarna Polska Siła”. Przekonali się o tym chociażby Reyes, Rockhold, czy Corey Anderson. ZOBACZ: Gigantyczna zmiana kursów na walkę Błachowicz – Ankalaev! Przesada?

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Leave a rating
0
0