UFC Brasilia: Krylov zdecydowanie lepszy od Walkera!

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 marca 2020

W drugiej walce głównej części rozpiski rękawice skrzyżowali Johnny Walker i Nikita Krylov. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej (-93 kg).

Mądry początek w wykonaniu Krylova. Ukrainiec skraca dystans, wciska Brazylijczyka w siatkę i przenosi walkę do parteru. Zawodnicy wracają do stójki i mamy bardzo intensywną wymianę cios za cios, po której Krylov uzyskuje przewagę i ponownie sprowadza Walkera na matę.

Druga runda rozpoczyna się podobnie do pierwszej. Tym razem jednak Nikita trafił dwa czyste ciosy w stójce i dopiero później obalił Brazylijczyka. Próba zapięcia trójkąta w wykonaniu Walkera, Krylov ucieka z zagrożenia i próbuje zajść za plecy rywala. Zdecydowana dominacja Ukraińca. Na 75 sekund przed końcem drugiej rundy Walker zdołał odwrócić pozycję i znalazł się na moment na górze jednak po chwili Krylov poszedł po dźwignię na stopę Brazylijczyka. Bardzo kreatywna postawa Nikity, który po chwili spróbował dźwigni prostej na kolano. Koniec rundy.

Na ten moment Krylov wygrywa 20:18 na punkty i jeśli Walker chce wygrać to musi znokautować lub poddać Ukraińca. Nikita otwiera rundę mocnym front kickiem. Po chwili zawodnicy lądują w parterze i Walker jest na górze i zdobywa dosiad! WOW! Krylov bez najmniejszego problemu odwraca sytuację i to on znajduje się w pozycji dominującej. Kapitalna praca Nikity w parterze. Odrobina ground and pound ze strony Ukraińca. Krylov kontynuuje wyprowadzanie ciosów z góry.

Krylov wygrywa na punkty 30-27!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments