UFC: Charles Oliveira udusił Kevina Lee!

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 marca 2020

W walce wieczoru gali UFC w Brasilii zmierzyli się Charles Oliveira i Kevin Lee. Pojedynek zakontraktowano na pięć rund w limicie kategorii lekkiej jednak Amerykanin przekroczył limit podczas ceremonii ważenia.

Dwa kopnięcia ze strony Oliveiry i dwa kolejne! Nos Kevina Lee już się zaczerwienił po jednym z front kicków. Świetna gra parterowa ze strony Brazylijczyka, który skręca się raz po raz uniemożliwiając Kevinowi Lee wyprowadzanie ciosów z góry. Dopiero w ostatnich sekundach rundy Amerykanin zdołał ciut podnieść pozycję i zaatakować ground and pound.

Ładna obrotówka wyprowadzona przez Oliveirę, jednak Lee szybko odpowiada bokserską kombinacją. Bardzo ładnie raz po raz trafia „Do Bronx”, a Lee ucieka mu spod siatki jednak ma z tym coraz większy problem. Kolano Oliveiry jednak Lee przeniósł walkę do parteru. To woda na młyn dla Brazylijczyka, który poszedł po omoplatę, a potem przeszedł do trójkąta. Kevin Lee z góry jednak mało aktywnie, Brazylijczyk pracuje nad tym by uniemożliwiać rywalowi wyprowadzanie ataków. Dwa mocne łokcie z góry ze strony Lee. Oliveira kończy rundę kolejną próbą dźwigni na nogę.

Charles Oliveira kończy walkę duszeniem gilotynowym. Kevin Lee odklepał!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments