UFC Emmett vs Topuria transmisja twarzą w twarz

UFC: Emmett vs. Topuria – spotkania twarzą w twarz. O której transmisja? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 24 czerwca 2023

Na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą UFC w Jacksonville mieliśmy okazję zobaczyć spotkania twarzą w twarz. Uczestnicy gali stanęli oko w oko z rywalami. Ilia Topuria udawał, że wyprowadzał ciosy, te zachowanie sprawiło, że matchmaker Sean Shelby wyglądał na zdenerwowanego co z kolei rozbawiło Josha Emmetta.

Wczoraj w Jacksonville odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed galą. Jeszcze wcześniej w trakcie ważenia w hotelu sprawdzono wagę wszystkich uczestników gali. Komplet wyników ważenia znajdziecie tutaj. Emmett vs. Topuria – wyniki ważenia. Rywal Mateusza Rębeckiego przekroczył zakontraktowany limit!

Organizacja UFC w ostatnich latach odwiedza Jacksonville co roku, nie może więc zatem dziwić fakt, że walką wieczoru wydarzenia jest starcie dwóch wysoko notowanych piórkowych. W końcu trzeba jakoś przyciągnąć na trybuny 15 000 fanów, o co może być ciężko bo w tym roku najlepsza liga MMA na świecie gościła już na Florydzie ze zdecydowanie większym i lepiej obsadzonym eventem w Miami.

O której transmisja z UFC Jacksonville: Emmett vs. Topuria?

Galę UFC Jacksonville: Emmett vs. Topuria w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 24 czerwca o 17:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 24 czerwca.

Data: 24 czerwca, sobota
Lokalizacja: Jacksonville, USA
Ilość walk: 14
Start transmisji z karty wstępnej: 17:30, sobota 24 czerwca
Start transmisji z walki Rębeckiego: około 19:30
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 24 czerwca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Jacksonville – spotkania twarzą w twarz

Bohaterowie gali UFC w Jacksonville stanęli twarzą w twarz w trakcie oficjalnej ceremonii ważenia.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments