Kevin Holland UFC

UFC Orlando: Thompson vs. Holland – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 29 listopada 2022

Organizacja UFC zaprezentowała oficjalny trailer gali, która odbędzie się już 3 grudnia w Orlando. W walce wieczoru Stephen Thompson podejmie Kevina Hollanda. Starcie to zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

W main evencie zmierzą się Stephen Thompson (16-6-1) oraz Kevin Holland (23-8, 1NC). Jeśli weźmiemy pod uwagę sześć ostatnich występów obu zawodników to szybko zauważymy, że zarówno „Wonderboy” jak i „Trailblazer” walczą w kratkę.

Thompson wygrał dwie z sześciu ostatnich walk zostawiając w pokonanym boju tylko Geoffa Neala i Vicente Luque natomiast Holland pokonał Alexa Oliveirę i Tima Meansa. Jeśli zatem zawodnicy myślą jeszcze o szansie walki o mistrzowski pas to powinni zrobić wszystko, aby zapisać na swoim koncie wygraną w tym boju.

W co-main evencie w pojedynku w kategorii ciężkiej w szranki staną Sergey Pavlovich i Tai Tuivasa. Rosjanin z Rostowa nad Donem może pochwalić się serią czterech kolejnych wygranych, natomiast Australijczyk do niedawna legitymował się passą pięciu kolejnych zwycięstw jednak serię tą zastopował Ciryl Gane.

Oficjalny trailer gali UFC Orlando.

https://www.youtube.com/watch?v=DhT_6am3hnI
Leave a rating
0
0