[WIDEO] Ważenie i face-to-face przed walką Błachowicz vs Ankalaev!

S
0
Published: 10 grudnia 2022

Zostały ostatnie godziny do walki Jana Błachowicza, który na UFC 282 zmierzy się z dziewięć lat młodszym Rosjaninem, Magomedem Ankalaevem! Przed Polakiem kolejna wielka szansa w karierze. Jeśli pokona Ankalaeva to odzyska mistrzowski pas kategorii półciężkiej, który stracił w październiku ubiegłego roku przegrywając z Gloverem Teixeirą.

Po ważeniu z karty UFC 282 wypadł jeden pojedynek. Daniel da Silva przekroczy limit kategorii muszej aż o 3 funty, a federacja ostatecznie wykreśliła jego walkę z Viniciusem Salvadorem. „Cieszyński Książę” jak zwykle bez żadnych problemów zmieścił się w limicie i wniósł na wagę 204,5 funta, natomiast Akanalaev wniósł równe 205 funtów.

Gala UFC 282 odbędzie się już dziś, początek o godzinie 23:00. Szczegóły transmisji oraz informacje gdzie oglądać UFC 282 znajdziecie tutaj.

Ważenie i face-to-face

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Pełne wyniki ważenia UFC 282.

Leave a rating
0
0