Wielka organizacja z USA zainteresowana Marcinem Różalskim

Bartosz Sobczak
0
Published: 05 lipca 2019

Artur Mazur, dziennikarz WP/SportoweFakty opublikował dziś obszerny artykuł, w którym zdradził nazwy organizacji zainteresowanych usługami Marcina Różalskiego.

Okazuje się, że popularny Różal znalazł się na celowniku Davida Feldmana, prezesa organizacji Bare Knuckle FC. Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o tym, że BKFC sprzedało, aż 200 000 subskrypcji PPV na swoją szóstą galę. Stosunkowo nowa na rynku organizacja, która wstrzeliła się w niszę między MMA, a boksem odnotowała spory sukces zgarniając 8 milionów dolarów wyłącznie za same wpływy z PPV. Idziemy o zakład, że walka na gołe pięści z udziałem Różala cieszyłaby się w Polsce ogromnym zainteresowanie.

Więcej na ten temat sukcesu BKFC pisaliśmy tutaj:

Kolejną z organizacji, która przebojem podbiła rynek jest Fame MMA. Według Artura Mazura zarząd tej organizacji zgłosił się do byłego mistrza KSW z ofertą kontraktową. Nie byłaby to pierwsza współpraca na linii Różal – Fame MMA, wszak utytułowany zawodnik komentował już gale tej organizacji.

Do stołu, przy którym trwają negocjacje ponownie zasiedli również Baysangur Edelbiev i reprezentowana przez niego organizacja ACA. Co ciekawe informacje podane przez Mazura potwierdził za pośrednictwem twittera Artur Ostaszewski, manager Marcina Różalskiego.

Chęć zakontraktowania strikera wyraził również Tomasz Babiloński jednak wątpliwe by po wcześniejszym fiasku obóz Różalskiego zgodził się na warunki proponowane przez Babilon MMA.

źródło: https://sportowefakty.wp.pl/mma/830968/kuszenie-marcina-rozalskiego-bija-sie-o-barbarzynce-z-plocka

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments