WOTORE 3. Eric Olsen zapowiada pogrom w turnieju: „Nikt nie wyjdzie z tego cało! Za tę kasę mogę przywalić z bani rodzonej siostrze”

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 września 2020

Budzący największe kontrowersje uczestnik turnieju WOTORE 3 jest już w Polsce i przesyła wszystkim niepokojącą wiadomość. Zobaczycie rozczłonkowane ciała i ucięte głowy, a wszystko dla 13 tysięcy dolarów nagrody. Za tę kasę mogę zlać własną babcię! twierdzi Eric „BLOODAXE” Olsen.

Amerykanin jest najbardziej doświadczonym w walkach na gołe pięści uczestnikiem turnieju, który odbędzie się w sobotę w Alvernia Studios w Alwerni. Olsen specjalizuje się w uderzeniach głową i zapewnia, że to one dadzą mu zwycięstwo w WOTORE 3.

Mówi do was Eric Olsen, rozpruwacz z Long Island. Jestem już w Polsce i relaksuję się w hotelu. W sobotę 19 września oglądajcie WOTORE i zobaczcie, jak w turnieju będę rozczłonkowywał ciała i odcinał głowy dla nagrody głównej, czyli 13 tysięcy dolarów – zapewnia nieustraszony fighter, który ma na koncie aż 87 walk, a w ostatnich latach bił się tylko na gołe pięści.

Olsen budzi wśród fanów ogromne emocje. Niedawno zdementował pogłoski o przypisywanych mu nazistowskich poglądach i zapewnił, że zna historię naszego kraju, a jego tatuaże przedstawiają symbole nordyckie – nie faszystowskie. Kontrowersyjny fighter przybył do Polski w towarzystwie swojego przyjaciela – Vaso „PSYCHOPATY” Bakocevicia, który również bierze pod uwagę występy w WOTORE.

13 tysięcy dolarów. Za tę kwotę mogę nawetzlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz. Dajcie mi tylko szansę.Dlatego mówię wam, że nikt nie wyjdzie z tego turnieju w jednym kawałku. Będą mordowani! kończy pewny siebie Eric Olsen.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments