XTB KSW 77 – wyniki walk na żywo!

S
0
Published: 17 grudnia 2022

Przed nami długo oczekiwana gala XTB KSW 77, o której mówi cała Polska! Wszystko za sprawą walki wieczoru, w której Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Kibice podzielili się i tak naprawdę ciężko wizualizować sobie dzisiejsze starcie patrząc przez pryzmat ostatniego rezultatu walki Pudziana. Zawodnik z Białej Rawskiej brutalnie znokautował Michała Materlę. Na karcie walk XTB KSW 77 zobaczymy również dwa pojedynki mistrzowskie. Śledź z nami wyniki walk na żywo. Wyniki XTB KSW 77. Kto wygrał na KSW 77?

Wyniki gali XTB KSW 77

Bilety na sobotnie wydarzenie wyprzedały się w zawrotnym tempie. Wszyscy są zgodni, że jest to najmocniejsza karta walk 2022 roku największej europejskiej organizacji MMA. Trylogia pomiędzy panującym mistrzem Sebastianem Przybyszem, a Jakubem Wikłaczem to co-main event. Aktualny bilans wynosi 1-1. W 2017 roku Wikłacz wygrał przez jednogłośną decyzję na gali ACB 63. Zawodnicy spotkali się dokładnie trzy lata później na KSW 53, gdzie popularny „Sebić” znokautował w 3 rundzie zawodnika Arrachionu Olsztyn nie pozostawiając decyzji sędziom.

O pas wagi półciężkiej zawalczy Ivan Erslan, który zmierzy się ze świeżo upieczonym mistrzem Ibragimem Chuzhigaevem. Ibragim przebojem wdarł się do federacji KSW, w której stoczył dopiero jedną walkę! W boju na KSW 66 zdetronizował Tomasza Narkuna odbierając mu mistrzowski pas. Jak poradzi sobie z groźnym Chorwatem? Przekonamy się już dziś na XTB KSW 77! KSW 77 PPV. Gdzie oglądać Khalidov vs Pudzianowski? Jak wykupić dostęp?

Wynik walki Pudzianowski vs Khalidov

Walka Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski będzie main eventem gali XTB KSW 77. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milion subskrybentów.

Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Oglądaj na żywo KSW 77

Wyniki walk XTB KSW 77

Wyniki na żywo aktualizowane będą od godziny 19:00, wraz z rozpoczęciem pierwszej walki.

Leave a rating
0
0