Yoel Romero przystał na warunki kontraktowe… Kubańczyk jednak trafi do Bellatora!

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 grudnia 2020

Yoel Romero (13-5-0) znalazł zatrudnienie w topowej organizacji! Niewiele ponad tydzień temu dostaliśmy informacje o tym, że Yoel Romero po 3 porażkach z rzędu został zwolniony z UFC. Początkowo wiele mówiło się o tym że z wyścigu o pozyskanie Kubańczyka odpuszczają Bellator oraz PFL, a głównymi kandydatami na nowego pracodawcę Romero były takie federacje jak ONE, Rizin czy nasza rodzima federacja KSW.

Dziś popołudniu na Twitterze Ariela Helwaniego pojawił się post, w którym poinformował o tym że „Soldier of God” został zakontraktowany przez Amerykańską federację Bellator.

Helwani poinformował również o tym, że Yoel Romero będzie walczył w Bellatorze w wadze półciężkiej!

Pełna treść posta brzmi następująco:
„Yoel Romero przechodzi do Bellatora. Źródła podają, że przystał już na warunki i wkrótce ma podpisać kontrakt. Zadebiutuje w 2021 roku, w kategorii półciężkiej. Na ten moment nie jest bliżej znany termin pojedynku oraz potencjalny przeciwnik.”

Romero to niejedyny zawodnik który w ostatnim czasie pożegnał się z UFC i przeszedł do Bellatora. W takiej sytuacji znaleźli się m.in Anthony Johnson i Corey Anderson. Starcie Romero z jednym z nich może być magnesem do przyciągnięcia fanów przed telewizory.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments