Gamer UFC Ea Sports

Zostań Gamerem! Mateusz Gamrot dodany do gry EA Sports UFC 4!

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 grudnia 2022

Na oficjalnym profilu gry EA Sports UFC pojawiła się informacja, która zapewne ucieszy wszystkich sympatyków MMA w Polsce. Od dziś w grze dostępnych jest trzech nowych zawodników: Merab Dvalishvili, Shavkat Rakhmonov oraz Mateusz Gamrot!

Choć gra EA Sports UFC 4 miała swoją premierę 14 sierpnia 2020 roku to wciąż jest rozwijana. Jedną z głównych zalet gry jest to, że co jakiś czas wprowadzani są do niej nowi zawodnicy, wcześniej z różnych przyczyn niedostępni.

Czasem bywa tak, że do organizacji UFC w realnym świecie dołączy jeden czy drugi zawodnik, który szybko narobi medialnego szumu i zacznie budować swoją pozycję w najlepszej lidze MMA na świecie. Przedstawiciele studia EA Sports z Vancouver odpowiednio na to reagują i starają się udostępnić fanom możliwość gry nowymi „bohaterami” jak najszybciej.

Tak było pod koniec czerwca, gdy pojawiła się aktualizacja, w której wprowadzono możliwość gry zawodnikami z Wysp Brytyjskich. Do gry trafili wtedy Paddy Pimblett, Molly McCann, Paul Craig oraz Tom Aspinall.

Gra EA Sports UFC 4 jest dostępna na konsolach XBOX oraz PlayStation. Od dziś w grze dostępni są następujący zawodnicy.

Legitymujący się serią 8-kolejnych zwycięstw Gruzin Merab Dvalishvili (15-4). Mogący pochwalić się nieskazitelnym rekordem 16-0 kazachski „Nomad” Shavkat Rakhmonov, a także topowy zawodnik kategorii lekkiej, reprezentant Polski 32-letni Mateusz Gamrot (21-2, 1NC).

Leave a rating
0
0