PPV HIGH League 6 – gdzie i jak wykupić? Cena, transmisja

S
0
Published: 16 marca 2023

W sobotę 18 marca o godzinie 19:00 odbędzie się High League 6. W oktagonie zobaczymy największe gwiazdy, jak Denis Załęcki, Paweł Tyburski, czy Marcin Dubiel. Do akcji wróci też Marcin Najman. Gidze obejrzeć walki? Ile kosztuje PPV High League 6 i jak je wykupić? Transmisja PPV.

PPV HIGH League 6

Jedna z największych organizacji freakowych w Polsce wraca z kolejnym wielkim wydarzeniem. Tym razem w katowickim spodku dojdzie do pojedynków w różnych dyscyplinach sportów walki z udziałem także światowych reprezentantów, jak Mateusz Kubiszyn. Popularny Don Diego, który ostatnio przegrał z Damianem Janikowskim, zmierzy się na High League 6 z ojcem swojego odwiecznego wroga, Dawidem Załęckim.

High League 6 PPV

Transmisja online z gali odbędzie się wyłącznie w PPV. W oktagonie Malika Montany 18 marca spotkają się gwiazdy Internetu, jak Lexy, która podejmie Paulinę Hornik, czy Marcin Dubiel. Jego oponentem w walce wieczoru High League 6 będzie znany w świecie esportu „pashaBiceps”.

Do oktagonu powróci też Denis Załęcki. Toruński „Bad Boy” po raz kolejny wystąpi w pojedynku bokserskim. Przeciwnikiem będzie uznawany za najlepszego freak fightera w Polsce Paweł „Tybori” Tyburski. Gdzie oglądać High League 6? Jak i za ile wkupić dostęp? Odpowiedzi na te pytania poniżej.

-> Oglądaj High League 6 na żywo! <-

Cena PPV. Ile kosztuje dostęp i gdzie kupić?

Gdzie i za ile kupić PPV na High League 6? Pytania o dostęp bardzo często pojawiają się w Internecie tuż przed galą. Aby zobaczyć walki gwiazd sportu, show biznesu i social mediów konieczne jest wykupienie Pay-Per-View.

Cena PPV High League 6 zależna jet od wybranego wariantu. Te jak zawsze są dwa: BASIC oraz PREMIUM. Różnica między nimi wynosi zaledwie 5 zł, a dają one różne dodatki, jak lepsza jakość transmisji na żywo, czy wydłużone VOD.

Ostateczna cena High League 6 PPV zależy od wybranej opcji płatności. Tę uiścić można zarówno kodem Blik, jak i przelewem, kartą, czy SMS-em Premium. Do niektórych wariantów może zostać doliczona prowizja w wysokości nawet kilku złotych. Tego wieczoru odbędzie się również głośna walka pomiędzy Prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem oraz Marcinem Najmanem.

Kursy bukmacherskie High League 6

Wszystkie walki High League 6 ostawić możecie tylko i wyłącznie u oficjalnego bukmachera organizacji – eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na znakomite bonusy! Otwierając konto przez ten link już bez żadnego depozytu dostaniecie 20 zł. To jednak nie wszystko, bo pierwsze trzy zakłady zagracie BEZ RYZYKA, na łączną kwotę 600 zł.

Sprawdź typy Denisa Załęckiego. Wszystkie znajdziesz na poniższej grafice. Otwierając konto u legalnego bukmachera eFortuna.pl otrzymasz darmowe 20 zł na pierwszy zakład.

-> Odbieram bonus <-

-> Obejrzyj High League 6 <-

Karta walk High League 6

Main event:

  • Jarosław „pasha” Jarząbkowski – Marcin Dubiel

Karta główna:

  • Lexy Chaplin – Paulina Hornik
  • Denis Załęcki – Paweł „Tybori” Tyburski
  • Marcin Najman – Paweł Jóźwiak
  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – Dawid Załęcki
  • Konrad Karwat – Denis Labryga
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski – Roger Salla
Leave a rating
0
0