HIGH League 6 PPV - Transmisja

PPV High League 6 – transmisja online. Gdzie oglądać walki?

S
0
Published: 17 marca 2023

High League 6 PPV – transmisja na żywo i stream live. Gdzie obejrzeć galę? Ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać High League 6? Odpowiedzi znajdziecie poniżej. PPV High League 6 – transmisja online. Gdzie oglądać walki?

To już szósta gala High League, czyli jednej z największych federacji freak fight w Polsce. Karta walk wydarzenia przyciąga uwagę nie tylko fanów twórców internetowych, lecz także sportu. Do akcji wraca Marcin Najman, a nie zabraknie też Denisa Załęckiego, czy najlepszego freakowego zawodnika, Pawła Tyburskiego.


-> Oglądaj HIGH League 6 <-


Transmisja High League 6 PPV

Galę High League 6 oglądać można wyłącznie w systemie PPV. Dostęp można wykupić klikając w poniższy baner. To jedyny sposób, by móc w całości oglądać emocjonujące pojedynki, których tego wieczoru będzie aż 9!

Mateusz Kubiszyn wraca po porażce przez decyzję z Damianem Janikowskim. Zawodnik KSW pokazał różnicę klas i z łatwością obalał „Don Diego”. Tym razem jednak obędzie się bez parteru. Niepokonany w GROMDA fighter zmierzy się w swojej koronnej dyscyplinie, czyli K-1. Jego przeciwnikiem będzie Dawid „Crazy” Załęcki.

W wielkim rewanżu za bolesne KO w 15 sekund Marcin Najman raz jeszcze podejmie Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN jest w mocnym gazie, gdyż zaledwie w ubiegłym miesiącu zadebiutował w MMA, przegrywając przez poddanie werbalne po 2. rundzie. To daje nadzieje „El Testosteronowi” na odegranie się na rywalu. Gdzie oglądać Najman vs. Jóźwiak? Szczegółowe informacje w kolejnym akapicie.

Cena PPV. Ile kosztuje dostęp? Jak kupić?

Cena PPV High League 6 zaczyna się od 34,99 zł. Jak zawsze by oglądać galę na żywo, należy zarejestrować się przez TEN LINK lub zalogować się, jeśli macie już założone konto. Opcjonalnie możecie też wykonać test odtwarzacza.

Jak kupić High League 6? Wystarczy przejść do wyboru pasującego dla was wariantu. Tych są dwa: podstawowy oraz Premium, a różnica w cenie PPV jest naprawdę niewielka. Lepsza opcja to oczywiście dodatkowe bonusy!

Z High League 6 PPV – BASIC już za 34,99 zł otrzymujecie dostęp do transmisji na żywo w jakości 720p. Ekscytującą galę możecie też powtórzyć przez następne 24h dzięki zapisowi VOD.

Pełniejszy wariant High League 6 PPV – PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Stream live online dostajecie w najwyższej jakości, a nagranie z gali dostępne będzie aż przez tydzień. Co więcej, na żywo obejrzeć też będziecie mogli Hejt Room, który poprowadzą znani ostatnio z kanału Ebe ebe Michał Pasternak i Piotr Lizakowski.

Końcowa cena PPV High League 6 może się różnić w zależności od sposobu zapłaty. Płacąc za dostęp kodem Blik lub przelewem unikacie prowizji, która może podnieść koszt nawet o kilka złotych.

Gdzie oglądać High League 6 PPV?

Transmisja High League 6 odbędzie się wyłącznie w PPV. Organizacja, której włodarzem jest Malik Montana, udostępni za darmo pierwszą walkę i ceremonię otwarcia. Kiedy i o której High League 6? Szczegóły gali wyglądają następująco:

 • Gdzie? Katowice, Spodek.
 • Kiedy? Sobota, 18 marca (18.03.2023). Początek studia o godzinie 19:00, pierwsza walka około 20:00.
 • Ile walk? 9.
 • Transmisja online dostępna w PPV.

Typy i kursy bukmacherskie

Całą kartę walk High League 6 obstawicie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na kapitalną ofertę powitalną!

Już za samą rejestrację Fortuna da wam na start 20 zł. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady, do kwoty kolejno 100, 200 oraz 300 złotych, obstawiacie BEZ RYZYKA! Kto wygra na High League 6? Poniżej znajdziecie wszystkie kursy bukmacherskie na galę.

Kto walczy? Karta walk High League 6

Poniżej wszystkie zestawienia gali High League 6.

 • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
 • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
 • Denis Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski
 • Marcin Najman vs Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak
 • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Dawid Załęcki
 • Konrad Karwat vs Denis Labryga
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
 • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla
Leave a rating
0
0