Alan Belcher mistrz

BKFC 36: Alan Belcher brutalnie nokautuje mistrza i odbiera mu pas kategorii ciężkiej! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 lutego 2023

Weteran UFC Alan Belcher zdobył pas mistrzowski organizacji BKFC w kategorii ciężkiej. Walka wieczoru gali BKFC 36 początkowo nie przebiegała po myśli Belchera jednak ten mimo dwukrotnego zaliczenia desek zebrał w sobie tyle energii by odpłacić się rywalowi i wywalczyć mistrzowskie trofeum.

Alan Belcher, który wrócił do startów po wieloletniej przerwie przeżywa „drugą młodość” tocząc boje na gołe pięści. Więcej na temat doskonałego powrotu zawodnika do startów pisaliśmy tutaj. Prawdziwy renesans kariery! Alan Belcher zawalczy o pas BKFC w kategorii ciężkiej!

Belcher wyszedł do walki z Arnoldem Adamsem w roli underdoga, gdyż mistrz kategorii ciężkiej dysponował zdecydowanie większym doświadczeniem w ringu BKFC. Początkowo wydawało się, że to właśnie Adams obroni pas, gdyż dwukrotnie usadził Alana na deskach. Ten jednak odgryzł się wyśmienicie brutalnie nokautując mistrza w pierwszej minucie trzeciej rundy. W konsekwencji Belcher wywalczył tytuł mistrzowski i zapewne w pierwszej obronie trofeum będzie musiał stanąć przed jeszcze trudniejszym wyzwaniem.

Alan Belcher brutalnie nokautuje mistrza i odbiera mu pas kategorii ciężkiej!

https://www.youtube.com/watch?v=9UNzrgK0zc8
Leave a rating
0
0