Gamrot wynik walki Błachowicz Pereira na UFC 291

Mateusz Gamrot ocenił wynik walki Błachowicz vs. Pereira: „Niestety teraz zmieniło się…”

Bartosz Sobczak
2
Published: 30 lipca 2023

Mateusz Gamrot był jednym z ekspertów, którzy gościli w studiu stacji Polsat Sport. Popularny „Gamer” podsumował i ocenił wynik walki Jan Błachowicz vs. Alex Pereira. Topowy zawodnik kategorii lekkiej zdradził co wpłynęło na taki werdykt sędziowski starcia na UFC 291.

Mateusz Gamrot powróci do octagonu we wrześniu. Polak zmierzy się w hitowym starciu z Rafaelem Fizievem. Wygrany tego pojedynku zapewne włączy się w niedalekiej przyszłości do rozgrywki mistrzowskiej. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev walką wieczoru gali UFC we wrześniu!

Gamer był gościem w studiu Polsatu Sport. Polski lekki skomentował wynik walki Jana Błachowicza z Alexem Pereirą. Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team wyjaśnił skąd taki, a nie inny werdykt sędziowski.

„Niestety teraz zmieniło się punktowanie w MMA, kiedyś było tak, że jak przewrócisz i przetrzymasz to praktycznie runda dla ciebie. Teraz się to zmieniło, jeżeli nie zadasz obrażeń, albo nie zdobędziesz dominującej pozycji, czasem te zejścia nic nie dają, tak jak było dzisiaj w przypadku Janka. W trzeciej rundzie walka była wyrównana, przewrócił go praktycznie na minutę, przeleżał, ale nie zadał obrażeń. Mieliśmy nadzieję, że Janek wygrał, ale jednak ta zasada się potwierdziła, że zejście bez obrażeń nie jest punktowane. Parę ciosów zabrakło.

Leave a rating
27
11
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paszeko
11 miesięcy temu

Jakich parę?? Co najmniej 12 .gamer nie cygan!

Johuj
11 miesięcy temu

Przegrał był gorszy i tyle nie ma co zwalać na sędziego czy punkty.