Damian Janikowski o KSW kontrakt kolejna walka

Damian Janikowski po wypełnieniu kontraktu z KSW: „Oni są na pierwszym miejscu, a co się wydarzy…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 lipca 2023

Damian Janikowski na gali KSW 84 pokonał Cezariusza Kęsika. Medalista Igrzysk Olimpijskich w zapasach wypełnił kontrakt z federacją KSW. Czy Damian nastawia się na kontynuowanie współpracy z organizacją Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego?

Damian Janikowski na gali KSW 84 w Gdyni pokonał Cezariusza Kęsika. Nie była to łatwa walka dla doświadczonego zapaśnika jednak Janikowski pokazał charakter i w trzeciej odsłonie niczym zaprogramowany dążył do uzyskania obalenia sporadycznie wyprowadzając mocne ciosy.

Kilka dni po gali Jaru wybrał się do Damiana, aby porozmawiać o tym wydarzeniu i zapytać jak zawodnik czuje się po walce oraz jakie ma plany na najbliższą przyszłość. Jak wiadomo walką z Kęsikiem Janikowski wypełnił kontrakt z federacją KSW.

Damian Janikowski po gali KSW 84:

„Umowa zakończyła się, jestem w tej chwili wolnym strzelcem, ale tu już rozmawiałem z moim managerem z Michałem, żeby kontaktował się z Martinem, z Wojsławem i żeby siadali do stołu i rozmawiali o kontrakcie. Także oni są tutaj na pierwszym miejscu, chcemy z nimi rozmawiać, a co się wydarzy i jak będzie to sam zobaczę i wszyscy wy zobaczycie i usłyszycie.”

Leave a rating
4
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments