Demetrious Johnson St. Pierre Nurmagomedov

Demetrious Johnson planuje skonsultować się z GSP i Khabibem!

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 maja 2023

Demetrious Johnson obronił pas mistrzowski organizacji ONE Championship. Zawodnik zapowiadał wcześniej, że zbliża się do końca kariery. Okazuje się jednak, że „Mighty Mouse” nie podjął jeszcze decyzji i zamierza się skonsultować z GSP i Khabibem!

Demetrious Johnson pokonał Adriano Moraesa i tym samym wyszedł górą w trylogii. Popularny „Mighty Mouse” jest jednym z najlepszych zawodników w historii MMA biorąc pod uwagę niższe kategorie wagowe. Mistrz organizacji ONE Championship zapowiadał, że może wkrótce przejść na emeryturę.

Po zwycięstwie na gali ONE on PRIME 10 popularny DJ zapytał fanów czy chcą zobaczyć go ponownie w klatce. Kibice nagrodzili te słowa gromkimi brawami i okrzykami sugerując, że liczą na kolejny występ Johnsona w klatce ONE.

Demetrious Johnson skonsultuje się z GSP i Khabibem!

Zawodnik najpierw odpowiedział, że w takim razie będzie musiał porozmawiać z żoną, a następnie na konferencji prasowej Johnson zapowiedział, że zasięgnie również rady u żywych legend organizacji UFC:

„Muszę porozmawiać z moimi znajomymi zawodnikami, porozmawiam z Urijahem Faberem. Spróbuję się skontaktować z Georgesem St. Pierrem i Khabibem Nurmagomedovem. Będę chciał z nimi porozmawiać, skonsultować się i spytać dlaczego podjęli decyzję o zakończeniu kariery. Wiem, że oni mogli w pewnym momencie walczyć nadal, mogli toczyć kolejne starcia. W pewnym wieku jednak przychodzi taki czas, gdy myśli się o emeryturze, a ja mam 36 lat. Dlatego myślę czy powinienem dawać szansę młodym zawodnikom na to by nabijali sobie na mnie rekord?”

Choć Demetrious Johnson nie podjął jeszcze decyzji warto przypomnieć, że po wygranej Johnsona w klatce zameldował się Kairat Akhmetov. 35-letni Kazach powiedział, że chce się zmierzyć z Amerykaninem, a później zawodnicy stanęli twarzą w twarz.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments