FEN 25: Irokez vs. Psychopata II, Lubońska vs. Badurek!

Bartosz Sobczak
0
Published: 16 marca 2019

Eventim.pl portal zajmujący się dystrybucją biletów na wydarzenia muzyczne i sportowe uchylił rąbka tajemnicy odnośnie kolejnej gali organizacji FEN.

Gala FEN 25 odbędzie się 15 czerwca w amfiteatrze w Ostródzie, a w ogłoszonych starciach awizowany jest rewanż Macieja Jewtuszko z Vaso Bakocevicem, a także starcie Katarzyny Lubońskiej z Izabelą Badurek.

https://www.eventim.pl/fen-25-ostroda-fight-night-bilety.html

15 czerwca zawodników Fight Exclusive Night ugości Amfiteatr w Ostródzie, który usytuowany jest nad wschodnim brzegiem jeziora Drwęckiego. Gala na świeżym powietrzu będzie pierwszym tego typu wydarzeniem zorganizowanym przez federację FEN. W walce wieczoru gali FEN 25 zmierzą się Maciej Jewtuszko Vaso Bakocevicem. Dodatkowo w Ostródzie kibice zobaczą też w akcji płeć piękną:  Katarzyna Lubońska zmierzy się z Izabelą Badurek.


Maciej Jewtuszko (12-4, 7 KO, 5 SUB) VS  Vaso Bakocevic (36-18, 19 KO, 9 SUB): popularny „Irokez” to mistrz skończeń walk przed czasem – za każdym razem zwycięstwo osiągał przed upływem regulaminowego czasu trwania pojedynku. „Psychopata” to natomiast jeden z najbardziej doświadczonych czarnogórskich zawodników mieszanych sztuk walki. Bakocevic stoczył 56 bitew, z czego 28 wygrał przed czasem. Z ostatnich 10 walk w aż 9 zwyciężył.

Katarzyna Lubońska (6-2, 2 SUB) VS  Izabela Badurek (7-5, 2 KO, 5 SUB): pierwsza z zawodniczek aż sześć z ośmiu pojedynków zwyciężyła, druga wszystkie swoje walki zakończyła przed czasem. Limit wagowy tego pojedynku to 57 kilogramów.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments