Sieniaw znokautował cygana gromda 13

GROMDA 13: Sieniaw ubił Cygana w 2. rundzie!

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 maja 2023

W pierwszej walce turnieju na gali GROMDA 13 zmierzyli się Sieniaw i Cygan. Pojedynek ten otworzył kolejny Krwawy Piątek. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA słynie z organizacji mocnych turniejów. Nie inaczej jest na trzynastej edycji GROMDY. To właśnie zmagania turniejowe rozpoczną galę w 'krwawy piątek’ 26 maja.

W pierwszym pojedynku turnieju na gali GROMDA 13 w ringu zmierzyli się Artur ’Sieniaw’ i Adam 'Cygan’ Kadecki. Jaki padł wynik w tym starciu?

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

Sieniaw vs. Cygan – relacja z walki

Sieniaw szybko skrócił dystans zaatakował sierpem i zamknął Cygana na linach. Dysponujący mniejszymi warunkami fizycznymi Cygan stara się trzymać dystans, obniżać pozycję i atakować obszernym ciosem. Cygan trafia jednak Sieniaw kontruje i to Cygan po ciosie ląduje na deskach, zawodnik jednak szybko wstaje. Mocniej i częściej trafiał Sieniaw, jednak to Cygan rozciął łuk brwiowy rywala.

Sieniaw trafia potężnym prawym i Cygan znów ląduje na deskach. Liczenie, czy walka będzie kontynuowana? Wznawiamy pojedynek. Mocny lewy prosty kończy jednak pojedynek. Sieniaw ubił Cygana!

Leave a rating
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments