GROMDA GOAT vs Don DIEGO

GROMDA szykuje spektakularną walkę Don Diego vs. GOAT! Kiedy odbędzie się starcie Mateusz Kubiszyn vs. Łukasz Parobiec?

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 lipca 2023

GROMDA szykuje spektakularną walkę Don Diego vs. GOAT! Drugi z wymienionych przekazał kiedy może dojść do tego pojedynku. Co wiemy na temat starcia Mateusz Kubiszyn vs. Łukasz Parobiec? W jakim terminie odbędzie się ta walka?

Organizacja GROMDA zarządzana przez prezesa Mariusza Grabowskiego szykuje kolejną spektakularną walkę! To zestawienie zapewne porwie wielu sympatyków walk na gołe pięści. Mowa bowiem o pojedynku Don Diego vs. GOAT!

Łukasz Parobiec stoczył już jedenaście pojedynków w organizacji GROMDA i uchodzi za najbardziej doświadczonego z wszystkich GROMDZIARZY. W swoim ostatnim występie GOAT bardzo szybko znokautował French Vikinga.

Mateusz Kubiszyn to niekwestionowany król walk na gołe pięści. Popularny Don Diego w ostatnim występie zdominował Bartłomieja Domalika. Kubiszyn realizował gameplan i rozbijał Balboę do momentu, w którym narożnik Domalika musiał rzucić ręcznik.

GROMDA: Don Diego vs. GOAT – kiedy starcie?

W ostatnim czasie sporo mówi się o pojedynku Kubiszyna z Parobcem:

Temat walki z „Don Diego” jest cały czas otwarty, ja chcę z nim walczyć o ten pas. Prawdopodobnie walka będzie w grudniu, ale nic jeszcze nie jest podpisane do końca, nic nie jest ustalone. Możliwe, że GROMDA chce, żebym stoczył jeszcze jedną walkę wygraną przed walką z „Don Diego”.

Wygląd zatem na to, że prezes Grabowski rozważy wszelkie opcje i zapewne wiele będzie zależało od tego czy uda się znaleźć odpowiedniego rywala dla Parobca w najbliższym czasie. Niewykluczone, że takim oponentem będzie Marcin „Różal” Różalski jednak póki co ten bój nie został zatwierdzony.

Jedno jest pewne – im dłużej będziemy czekali na ogłoszenie kolejnej walki GOATa tym bardziej prawdopodobne, że rywalem Łukasza będzie Mateusz Kubiszyn. Wątpimy bowiem w to, że GROMDA mogłaby na tak długi czas „odstawić” swoje największe gwiazdy do poczekalni i wystawiać innych zawodników w main eventach.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments