HIGH League 7. Tomasz Sarara zawalczy z Michałem Pasternakiem. Znamy zasady

S
2
Published: 24 maja 2023

Tomasz Sarara opuszcza szeregi KSW i dołącza do HIGH League! Dzisiejszego dnia na oficjalnym profilu największej federacji MMA w naszym kraju pojawiła się informacja dotycząca zakończenia kontraktu z Sararą. Fani od razu zaczęli się domyślać, że może trafić on do freakowej federacji.

Jeden z najlepszych polskich kickboxerów w okrągłej klatce stoczył trzy walki. W debiucie pokonał Filipa Bradaricia, a następnie zmierzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Dobrze rozpoczął pojedynek, ale już od drugiej rundy dominować zaczął jego przeciwnik, który ostatecznie wygrał w trzeciej odsłonie.

Podczas gali KSW 81 Sarara poniósł drugą porażkę. Zmierzał w kierunku zwycięstwa i lepiej radził sobie w starciu z Errolem Zimmermanem, aż do ciosu w drugiej rundzie, który posłał Polaka na deski. Holender dobił Sararę w parterze, a ten odwrócił się plecami i zasłonił głowę. Dał tym samym argumenty do przerwania pojedynku, jednak gdy sędzia zakończył walkę, miał do niego sporo pretensji.

Tomasz Sarara w HIGH League

Kilka dni po walce Sarara poinformował o zakończeniu kariery w MMA – Na dzień dzisiejszy nie chcę walczyć w MMA. Nie polubimy się. Tomasz się nie polubi z zapasami, z parterami. Nie polubimy się, ale ja się na to nie obraziłem. To jest długa i ciężka droga przez mękę, a już tego nie zrobię. Gdyby moja kariera w MMA miała rozpocząć się pół dekady wcześniej, to prawdopodobnie wyglądałoby to nieco inaczej.

Po kilku tygodniach federacja KSW ogłosiła zakończenie kontraktu z Sararą.

Organizacja KSW informuje, że z dniem dzisiejszym zakończył się kontrakt KSW z Tomaszem Sararą. Życzymy Tomkowi powodzenia w dalszej sportowej karierze. – czytamy na profilu KSW.

HIGH League 7: Tomasz Sarara vs Michał Pasternak

Teraz wiemy już, że Sarara przeszedł do organizacji HIGH League, gdzie zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Popularny „Wampir” ostatni raz w klatce pojawił się na gali FAME 18, gdzie zmierzył się z Piotrem Szeligą. Zdemolował w klatce rywala, a w ostatniej rundzie narożnik „Szeliego” poddał walkę.

Walka Sarara vs Pasternak odbędzie się w formule bokserskiej, jednak w małych rękawicach. Do starcia dojdzie na gali HIGH League 7 w Krakowie, już 17 czerwca.

Galę i bonus od legalnego bukmachera eFortuna.pl odbierzesz tutaj. Za samą rejestrację zgarniesz 20 zł oraz 3x zakład bez ryzyka.

Pojawiły się również kursy na walkę Pasternak vs Sarara:

Leave a rating
2
0
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Typowy MMA
1 rok temu

Grubo, Sarara to robi lekko

RedneckHodler
Reply to  Typowy MMA
1 rok temu

Chyba nie głową i kondycją już zbyt słaba na boks