Jake Paul ma plan na walkę z McGregorem! „Znokautuję Diaza, Conor nie będzie miał wyboru”

S
0
Published: 12 maja 2023

Najbliższy rywal Nate’a Diaza, Jake Paul, jest przekonany o tym, że szybko znokautuje Amerykanina. Potem ma zamiar podkraść stocktończykowi przeciwnika!

Bokserski pojedynek Paul vs Diaz zamknie kartę walk, która będzie miała miejsce 5 sierpnia w Dallas w stanie Texas. „The Problem Child” wyjdzie do tego starcia po pierwszej zawodowej porażce, którą odniósł z rąk Tommy’ego Fury’ego. Dla Diaza będzie to z kolei pierwsza walka od 15 lat poza UFC.

Jake Paul jest pewien, że znokautuje swojego najbliższego przeciwnika. Co więcej, pięściarz-YouTuber jest przekonany, że w ten sposób pośle bezpośrednią wiadomość do największej gwiazdy MMA, która będzie musiała się z nim zmierzyć. Jak powiedział w rozmowie z TMZ Sports:

Diaz chce mnie pokonać i wrócić do UFC na walkę z Conorem McGregorem. Znokautuję go, zrobię to, czego nie mógł zrobić Conor. Wtedy Conor nie będzie miał wyboru – będzie musiał zgodzić się na największą walkę w historii sportów walki, on kontra ja. Oczywiście jeśli jego szef-tatusiek się na to zgodzi. To całkiem zabawne, że musi dostać zgodę. Ja sam sobie jestem szefem, podejmuję własne decyzje i bardzo chciałbym, żeby do tej walki doszło.”

Oczywiście kolejną kwestią są zasady: pojedynek odbędzie się w boksie, czy w MMA? Paul jest przekonany, że uda im się podpisać kontrakt na „dwumecz”. Każda z walk na pewno wygenerowałaby ogromną sprzedaż PPV, co bardzo pasuje Jake’owi.

„Możemy zrobić po jednej walce w każdej formule. Jedna w boksie, a druga w MMA w PFL. Nie ma najmniejszego problemu.”

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs Diaz

Walkę Jake Paul vs. Nate Diaz obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy pierwsze zakłady zagrasz BEZ RYZYKA.

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a rating
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments