Kamil Szkaradek o presji związanej z KSW

Kamil Szkaradek na temat presji związanej ze startem na KSW 85 w Nowym Sączu!

Bartosz Sobczak
0
Published: 27 lipca 2023

Kamil Szkaradek na gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z Patrykiem Surdynem. Młody i utalentowany zawodnik po raz kolejny stanie przed szansą stoczenia walki przed własną publicznością. Czy Kamil odczuwa presję związaną z tym startem?

O pojedynku Kamila Szkaradka z Patrykiem Surdynem informowaliśmy was ponad miesiąc wstecz. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia na KSW 85 znajdziecie tutaj. Patryk Surdyn i Kamil Szkaradek powalczą o awans do czołówki rankingu kategorii koguciej.

Niepokonany Kamil Szkaradek na gali KSW 85 ponownie stanie przed szansą walki przed własną publicznością. Czy utalentowany fighter federacji KSW odczuwa presję ciążącą na nim przez fakt, że nie przegrał jeszcze zawodowej walki? Zawodnik wypowiedział się na temat:

„Presja związana z byciem niepokonanym jest delikatna, nie na tyle znacząca, żeby wywierała na mnie jakiś wpływ. Większą presją jest walczenie w swoim mieście. To jest w końcu MMA i różnie walka może się potoczyć. Ostatecznie jednak nie ma lepszego uczucia od tego, jakie daje starcie przed własną publicznością. W trakcie ostatniej walki w Nowym Sączu nie słyszałem kompletnie swojego narożnika. To naprawdę był niesamowity ogień. Nawet był taki moment, w którym nie mogłem wyrwać obalenia na Davidzie Martiniku. Podniosła się jednak ogromna wrzawa na hali, poczułem napływ sił, wyniosłem rywala i obaliłem.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments