Kleber Koike Erbst pozbawiony pasa ważenie Rizin 43

Kleber Koike zalany łzami! Mistrz przekroczył limit podczas ważenia przed Rizin 43 i został pozbawiony pasa! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 23 czerwca 2023

Nieudanie rozpoczął się dzień w Sapporo dla Klebera Koike Erbsta. Mistrz kategorii piórkowej przekroczył zakontraktowany limit kategorii piórkowej o 400 gramów i został pozbawiony mistrzowskiego pasa! W tej sytuacji jutro podczas gali Rizin 43 pas będzie mógł wywalczyć jedynie Chihiro Suzuki.

Wielki dramat Klebera Koike Erbsta! Były mistrz KSW, który do dziś był posiadaczem pasa mistrzowskiego Rizin w kategorii piórkowej na pewno jeszcze wczoraj nie spodziewał się, że straci pas… dzień przed walką!

W trakcie ważenia przed galą Rizin 43 w Sapporo Kleber Koike przekroczył o 400 gramów zakontraktowany limit mistrzowski kategorii piórkowej. Koike mógł maksymalnie ważyć 66 kilogramów jednak, gdy zameldował się na wadze okazało się, że waży 66,4 kilograma.

W konsekwencji Kleber Koike został pozbawiony mistrzowskiego pasa. Co więcej jutro w trakcie gali nawet w przypadku odniesienia zwycięstwa nie odzyska trofeum. Rywal Brazylijczyka, Chihiro Suzuki wypełnił limit i jeśli wygra to zostanie nowym mistrzem.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments