Michał Pasternak wywiad

Michał Pasternak o wypłacie z CAVEMMA 2, ofertach freakowych oraz sparingu z hejterem [ VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 02 marca 2023

Jaru Świątek spotkał się z Michałem Pasternakiem, aby solidnie przepytać go odnośnie ostatnich wydarzeń. „Wampir” opowiedział naszemu reporterowi o starcie na gali CAVEMMA 2, zamieszaniu z wypłatą za udział w wydarzeniu. Nie zabrakło także dyskusji na temat sparingu z hejterem! Zainteresowani? No to zapraszamy do odczytania artykułu i obejrzenia rozmowy z Michałem Pasternakiem.

O Michale Pasternaku ponownie zrobiło się głośno i to nie tyle za sprawą samego startu na gali CAVEMMA 2 co tego co działo się już po wydarzeniu. Najpierw trener Mirosław Okniński w rozmowie z reporterką Kasią z portalu FanSportu powiedział, że „Wampir” nie otrzymał całej wypłaty, więcej na ten temat tutaj. Michał Pasternak nie otrzymał pełnej wypłaty za walkę w Cave MMA! „Słabe, że nikt się do nas nie odezwał…” (VIDEO).

Ta wypowiedź trenera i założyciela Akademii Sportów Walki Wilanow nie pozostała bez odpowiedzi. Sprawę na naszym profilu na facebooku skomentował bowiem Marcin Dyga prezes organizacji CAVE. CAVEMMA odpowiedziało Mirosławowi Oknińskiemu! „Jeżeli trener tak celnie strzela także na polowaniach to dziki są bezpieczne”.

Później w sieci pojawił się materiał video, na którym Michał Pasternak zmierzył się w sparingowej potyczce z internetowym hejterem. Całość możecie zobaczyć tutaj. Michał Pasternak spotkał się na macie z hejterem! Jednostronne lanie i lekcja pokory dla internauty! [VIDEO].

Wszystko to sprawia, że o Pasternaku jest głośno i mówi się wiele, co zapewne będzie sprzyjało negocjowaniu kontraktów na kolejne walki. Co zatem słychać u Michała po gali CAVEMMA 2?

„Wiedziałem, że Adam jest mocny, twardy, myślałem że dam radę go bardziej zmęczyć, że swą wydolnością dam radę go zajechać, jednak sędzia tam uznał, że faulowałem, było sporo przerw. Adam wygrał nie ma co oglądać się za siebie. Co do wypłaty to sytuacja wyglądała tak… ja uważam, że z niczego zrobiło się coś. Trener o tym powiedział, inni zaczęli o tym gadać. Niepotrzebnie. Sprawa wyglądała tak, że według zapisów kontraktowych pieniądze miały wpłynąć na podstawie faktury wystawionej przeze mnie lub dokumentów wystawionych przez federację. Dlatego ja zapytałem po takim czasie kiedy dostanę dokumenty i kiedy będę miał możliwość odebrania wypłaty. Najwięcej do powiedzenia oczywiście mają inni zawodnicy typu Kornik, zaczął mówić o tym jak przebiegał wpływ pieniędzy na moje konto, nie wiem może pracuje w banku. Słabe, że wypowiada się na ten temat wielu zawodników, no i równie słabe jest wrzucenie do sieci kontraktu, który ja podpisałem, bo ja też mógłbym wrzucić do sieci dokumenty, ale tego nie robię. Dla mnie najważniejsze, że są federacje, które są mną zainteresowane, jest ich coraz więcej i mam sporo ofert. Jest propozycja z Wotore, są propozycje z federacji, które robią walki nie tylko sportowe, ja nie mam problemu. Zrobiłem trzy-walki na Wotore jednego dnia, mogę zrobić też to samo na gali freakowej. Ja akceptuję te propozycje walk, które są dla mnie najbardziej korzystne finansowo.”

Co Michał Pasternak powiedział o sparingu z hejterem?

„Czy wyzwalało to we mnie jakieś złe emocje? Nie. Ja jak zobaczyłem gościa to od razu widziałem, że on jest wystraszony, jakby chciał to tak sam z siebie sprawdzić. Mi się wydaje, że on nie do końca chciał tu być, ale podjął się tego, przyjechał. Jak smakowało? Bez smaku. Ten sparing nie był dla mnie czymś co narzuciłoby mi jakąś presję. To było zrobione bardziej pod widzów, żeby pokazać im, że to co piszemy w internecie nie do końca jest poparte faktami. Trzeba to sprawdzić, poczuć na własnej skórze i fajnie też się zachował ten chłopak, że na koniec przemyślał to co napisał i że wyszło jak wyszło. Tych dwóch najbardziej agresywnych hejterów nie przyjechało, bo mieliśmy zrobić taki myk, że Pasternak niebieski narożnik, oni czerwony. No ale ci najbardziej agresywni mają najwięcej do powiedzenia w sieci, a później jest lipa.”

Leave a rating
0
0