Patchy Mix nokautuje Bellator

Niesamowity nokaut kolanem w finale Grand Prix Bellatora! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 23 kwietnia 2023

Patchy Mix znokautował Raufeona Stotsa brutalnym kolanem w finale Grand Prix kategorii koguciej! Mix zainkasował tym samym pas turniejowy, tymczasowy pas mistrzowski kategorii koguciej, a także czek wysokości miliona dolarów!

W nocy odbyła się gala Bellator 295 na Hawajach. Był to drugi z dwóch eventów, które Bellator zaplanował na ten weekend w Neal S. Blaisdell Arena w Honolulu. Przed pojedynkiem panowie nie szczędzili sobie uprzejmości, a Raufeon Stots przy hotelowym basenie chwycił za mikrofon i zapowiadał, że szybko rozprawi się z Mixem.

Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna, gdyż to Mix wysłał Stotsa do krainy snów. Pretendent trafił potężnym kolanem, po którym Stots zwalił się z nóg. Wspaniały walk-off KO! Ze Stotsa po prostu nie było co zbierać i po pojedynczym uderzeniu Patchy Mix mógł unieść ręce w górę w geście triumfu.

Jest co świętować, gdyż poza wygraniem tymczasowego pasa Mix wygrał także pas turniejowy oraz zasłużoną nagrodę w postaci czeku wysokości miliona dolarów.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments