Patricki Pitbull na temat przejęcia Bellatora przez PFL

Patricky Pitbull na temat przejęcia organizacji Bellator przez PFL!

Bartosz Sobczak
0
Published: 28 lipca 2023

Patricky Pitbull Freire wystąpi w walce wieczoru gali Bellator vs. Rizin 2. Niezwykle doświadczony Brazylijczyk wypowiedział się na temat potencjalnego przejęcia organizacji Bellator przez działającą prężnie organizację PFL.

Patricky Freire na gali Bellator vs. Rizin 2 zmierzy się z Roberto Satoshim de Souzą. Satoshi w ostatnich dniach zastąpił w rozpisce AJ’a McKee, który doznał poważnego zakażenia i musiał wycofać się z udziału w gali.

To nie zmiana rywala, a możliwe przejęcie organizacji Bellator przez organizację PFL było jednym z głównych tematów rozmowy Pitbulla z redaktorami podcastu Trocacao Franca. O potencjalnej sprzedaży Bellatora mówi się od dłuższego czasu.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Pitbulla przypominamy gdzie można obstawiać nadchodzącą galę Bellator vs. Rizin 2, a także jej drugą część – Super Rizin 2.

Bellator vs. Rizin 2: Pitbull vs. Souza – gdzie obstawiać?

Galę Bellator vs. Rizin 2 obstawisz wyłącznie u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl! Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30 lipca. W skład wydarzenia wejdzie 13 walk na zasadach MMA. Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-=> Obstawiaj Bellator vs. Rizin 2 w eFortuna.pl!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Patricky Pitbull na temat sprzedaży Bellatora

Patricky Pitbull skomentował sytuację w jakiej mogą znaleźć się zawodnicy organizacji Bellator po przejściu pod skrzydła PFL. Z wypowiedzi Brazylijczyka wynika, że fighterzy czują się niepewni tego co ich czeka.

„Jeśli nazwa Bellator zniknie z rynku będę bardzo smutny. Naprawdę nawiązałem wiele przyjacielskich relacji z ludźmi, którzy pracują w Bellatorze. Jestem tu ponad 10 lat, wielu z nich traktuję jak rodzinę, kiedy przyjdzie czas na to by się żegnać będę musiał wszystkich uściskać. Smutne jest także to, że nie wiemy na ten moment jak będziemy traktowani w PFL. Zarówno ja jak i mój brat Patricio mamy super relację z Bellatorem. Rozmawiamy z matchmakerem po przyjacielsku, nie tylko o sporcie. Jest wiele myśli związanych z tą sprzedażą, natomiast jednego jestem pewien wielu z nas już zastanawia się nad tym jakie walki i wyzwania z nowymi rywalami czekają nas w PFL. Ja już teraz o tym myślę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.”

Bellator vs. Rizin 2: Pitbull vs. Souza – kursy bukmacherskie

Przedstawiamy kursy na część niedzielnej gali będącej kolaboracją organizacji Bellator MMA oraz Rizin FF. W main evencie Patricky Pitbull Freire zmierzy się z Roberto Satoshim de Souzą. Kursy na ten pojedynek są bardzo zaskakujące.

Bukmacherzy widzą faworyta w Satoshim, który wskoczył do rozpiski jako późne zastępstwo. Tymczasem to Patricky szykował się do tej gali od wielu tygodni. Kurs na starszego z braci Freire ustalono na poziomie 2.11 natomiast kurs na wygraną de Souzy wynosi 1.63!

  • Kurs na zwycięstwo Patricky’ego Pitbulla Freire – 2.11
  • Kurs na zwycięstwo Roberto Satoshiego de Souzy – 1.63

-=> Obstawiaj Bellator vs. Rizin 2 w eFortuna.pl!

Zarówno pojedynek wieczoru tej części wydarzenia jak i wszystkie pozostałe walki możecie obstawić klikając w banner poniżej!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments