Pracownik Jake’a Paula przeprasza i… dalej wyzywa! „Jak masz z tym p***dolony problem, to…” [VIDEO]

S
0
Published: 11 maja 2023

Na I konferencji prasowej przed walką Paul vs Diaz sporo szumu narobił jeden z reporterów. Niejaki Derek, który okazał się pracownikiem Jake’a wyzwał Nicka Diaza, po czym wczoraj „przeprosił” w Internecie… I obraził kolejne osoby.

Nate Diaz po 15. latach zakończył swoją przygodę z UFC i już 5 sierpnia zadebiutuje w bokserskim ringu, gdzie zmierzy się z Jakiem Paulem. Panowie od dawna pałają do siebie niechęcią i teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by zmierzyli się w szermierce na pięści.

Przedwczoraj miała miejsce konferencja prasowa, na której jeden z reporterów wyzwał przez Nate’a… jego brata.

„Nate, sam jestem bokserem i chciałbym pojawić się w karcie wstępnej. Tak się zastanawiam, myślisz, że mógłbym się zmierzyć z Twoim bratem, Nickiem? Jeśli jest choć trochę jak ty, naj*bałbym mu” – powiedział niejaki Derek z Betr Media, firmy Jake’a Paula.

Słowa dziennikarza mocno nie spodobały się Diazowi. Stocktończyk w ostrych słowach zwrócił mu uwagę na to, że nie powinien takich przemów wygłaszać publicznie. Więcej o tym TUTAJ – Dwóch Diazów na jednej gali?! Pracownik Jake’a Paula wyzwał Nicka! [VIDEO]

Reporter miał zostać zwolniony przez „The Problem Child” po konferencji. Na ten temat brak więcej informacji, zaś na profilu Betr Media pojawiło się nagranie z przeprosinami Dereka… Choć raczej nie prośba o wybaczenie była celem wideo.

„No dobra, chciałbym przeprosić za pytanie, które zadałem na konferencji prasowej Jake’a Paula i Nate’a Diaza. Szczególne przeprosiny kieruję do mojego szefa, Jake’a Paula i zdecydowane przeprosiny należą się nate’owi Diazowi. nate, proszę nie krzywdź mnie, ale jak już masz – to na pewno na to zasłużyłem.”

„Powiedziawszy to wszystko… Nicku Diazie, kontrakt został wysłany. A co do Drake’a: widziałem, że mnie k**wa wyzywasz na Instagramie pisząc, że jestem personifikacją tego, co jest złego z tą generacją. Cóż, jak masz z tym p***dolony problem, to spotkajmy się w ringu, Drizzy.”

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs Diaz

Walkę Jake Paul vs. Nate Diaz obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy pierwsze zakłady zagrasz BEZ RYZYKA.

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments