Roberto Soldić znokautowany! Zaskakująca porażka Chorwata! [VIDEO]

S
0
Published: 06 maja 2023

Do niemałej sensacji doszło minionej nocy na gali ONE Fight Night 10. Były podwójny mistrz KSW Roberto Soldić zmierzył się z Zebaztianem Kadestamem, ale nie będzie miło wspominał tego starcia.

Chorwat stoczył dopiero drugie starcie od zdobycia tytułu kategorii średniej polskiej organizacji. Jak wszyscy fani doskonale pamiętają, „RoboCop” znokautował Mameda Khalidova i miał mu dać rewanż, jednak zdecydował się nie przedłużać kontraktu z KSW. Wszystkim zdawało się, że przejdzie do UFC, tymczasem Soldić zawitał do ONE Championship.

Debiut Roberto miał miejsce w grudniu i potrwał zaledwie dwie minuty. Chorwat oberwał kolanem w krocze od Murada Ramazanova, po czym nie zdołał wrócić do walki. Szansę na odbudowanie się dostał na wczorajszej gali One Fight Night 10 w Broomfield i widać było, że Soldić chce pokazać wszystkim, że nie bez kozery było o nim tak głośno.

Faktycznie „RoboCop” zaczął od dużej ofensywy i wywarcia presji na „The Bandicie”, który z kolei atakował kopnięciami. Szwed celnie bił w łydkę oraz korpus, a przede wszystkim dobrze zasłaniał się przed kombinacjami Chorwata. Były mistrz KSW wyglądał dość czytelnie, cały czas powtarzając atak lewą ręką.

Kadestam musiał sporo się bronić, ale też dobrze trafiał front kickiem na tułów Soldicia. Próby high kicków spełzły na niczym, a Roberto odpowiedział seriami na głowę i korpus. Ostatnie słowo w pierwszej odsłonie należało jednak do Szweda, który wyprowadził celny łokieć.

Druga runda znów rozpoczęła się od ofensywy Soldicia, jednak tym razem Zebaztian Kadestam go wyczekał. „RoboCop” zaatakował lewym crossem, za co został skarcony krótkim łokciem kontrującym. Po nim poszła fala uderzeń ze strony Kadestama, który kilkukrotnie nokdaunował Robero Soldicia. Ostatecznie Chorwat nie zdołał się otrząsnąć, a „The Bandit” obijał go łokciami i po mocnym prawym i lewym sędzia przerwał walkę!

Zebaztian Kadestam wygrał z Roberto Soldiciem przez TKO w 2. rundzie!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments