Sean Strickland BKFC

Sean Strickland atakuje BKFC: „Show clownów, modelek z only fans i…”

Bartosz Sobczak
0
Published: 21 lutego 2023

Sean Strickland nieustannie wykorzystuje social media do tego, aby ubliżać innym. Amerykanin obrał na celownik organizację BKFC, którą zaatakował za pośrednictwem twittera. Strickland nie przebierał w słowach i mocno zbeształ organizację Bare Knuckle FC!

Sean Strickland walczy w UFC od dziewięciu lat i może pochwalić się bilansem 13-5 w najlepszej lidze MMA na świecie. Wysoko notowany w rankingu kategorii średniej zawodnik lubi wykorzystywać social media do ataków na inne osoby. Ostatnio dolał oliwy do ognia krytykując Jona Jonesa. Sean Strickland komentuje wpis Jonesa: „To mówi gdy pobije żonę o poranku i zabawia się z prostytutkami…”

Teraz z kolei Strickland zaatakował BKFC, czyli amerykańską organizację promującą walki na gołe pięści. „Tarzan” odniósł się w swej wypowiedzi do ostatniej gali BKFC KnuckleMania 3, zaczynając od weterana Diego Sancheza. Więcej o tej gali oraz materiały video z wydarzenia tutaj. BKFC KnuckleMania 3: Hunt vs. Richman- niebywały zwrot akcji i piekielny nokaut w walce wieczoru! [VIDEO]

Oto co napisał Sean w sieci:

„W którym momencie wygrana z Diego Sanchezem zacznie być traktowana jako zwycięstwo nad upośledzonym? W pewnym momencie ktoś będzie musiał spojrzeć w lustro i powiedzieć: 'Właśnie rozjebałem chorego psychicznie’. Bare Knuckle FC to show clownów! Zatrudniacie emerytów, którzy dawno już powinni zostawić sport za sobą, wszyscy wiemy, że BKFC wydało całą kasę na Paige VanZant, modelkę z only fans, która nie potrafi walczyć podczas, gdy prawdziwi zawodnicy zarabiają u was grosze.”

Leave a rating
0
0