David Feldman szef BKFC o umowie telewizyjnej

Szef BKFC zapowiada umowę z wielką stacją telewizyjną!

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 maja 2023

David Feldman, prezes BKFC w rozmowie z Arielem Helwanim w programie MMA Hour zdradził, że organizacja otrzymała oferty od dwóch dużych stacji telewizyjnych. W trakcie rozmowy Feldman ujawnił także swoją osobistą opinię na temat gal pay-per-view. Szef BKFC zapowiada umowę z wielką stacją telewizyjną!

Ostatnia gala organizacji BKFC została odebrana przez amerykańskie media branżowe za wielki sukces. Świetne pojedynki, emocjonujące skończenia, a także pełna hala. Wszystko to sprawiło, że prezes David Feldman wysłuchał wiele komplementów. Więcej o gali BKFC 41 możecie przeczytać w dedykowanych artykułach. BKFC 41: Mike Perry pokonał Luke’a Rockholda przez TKO [VIDEO] oraz tutaj BKFC 41: Ben Rothwell wygrywa w walce weteranów UFC i chce się bić o pas! [VIDEO].

Feldman był gościem Ariela Helwaniego w programie MMA Hour i w trakcie rozmowy z kanadyjskim dziennikarzem ujawnił, że na jego biurku leżą oferty od dwóch stacji telewizyjnych:

„Mam na stole dwie oferty od wielkich stacji telewizyjnych. Nie mogę wam niestety zdradzić dokładnych nazw tych stacji, gdyż jesteśmy wciąż na etapie negocjacji. Myślę jednak, że uda nam się dopiąć umowę z dużą stacją w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.”

Szef BKFC wyraził także swoją opinię na temat systemu pay-per-view przy okazji podkreślając jak ważne dla jego organizacji będzie zawarcie umowy telewizyjnej:

„Szczerze nie chcę robić pay-per-view. Nie mamy w tej chwili innej możliwości jednak ogółem nie chcę by fani musieli płacić za oglądanie naszych gal. Zaczęliśmy robić gale PPV bo musieliśmy rozwinąć organizację i znaleźć środki na zatrudnienie lepszych, bardziej rozpoznawalnych zawodników. Tak naprawdę robimy te PPV właśnie dlatego, że nie otrzymujemy wpłat z tytułu sprzedaży praw telewizyjnych. Dlatego podpisanie umowy ze stacją telewizyjną wszystko zmieni bo wraz z tym przyjdą pieniędzy bezpośrednio od stacji lub od wielkich sponsorów, którzy będą chcieli się reklamować w ogólnodostępnej telewizji. To się na 100% wydarzy, było to jedno z moich marzeń i spełni się ono wkrótce, tak jak to co wydarzyło się na gali BKFC 41. Sobotnia noc była bez wątpienia jedną z najlepszych w moim życiu.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments